Друк на поліетиленових пакетах

Друк на поліетиленових пакетах логотипу та іншої інформації про фірму - явище досить поширене в сучасній рекламній індустрії, відповідно мабуть, важко називати хоча б одну фірму, яка б жодним чином ніяк не відмінюється до даної послуги . Вибір рекламного носія, такого як поліетиленовий пакет, роз'яснюється його доступністю, як для клієнта, так і для рекламодавця. Нанесення зображення на пакетах коштує досить дешево якщо порівнювати з іншими варіантами, такими як, наприклад, з телебаченням , радіо чи друкованими засобами.

Читать

Оксі біо пакети

світові прагнення щодо поліпшення екології в світі , сьогодні виробники поліетиленових пакетів мають можливість за допомогою нових технологій припинити забруднення навколишнього серед зберігши випуск необхідного обсягу продукції для життєдіяльності людини.

Безпека для природи робить біо -пакети все популярнішою . Адже не дивлячись на те що в підсумку кінцева вартість товару збільшується в середньому на десять відсотків чиста зовнішня середу і здорова екологія натомість набагато цінніше для нашого майбутнього.

Читать

Поліетиленові пакети. Від появи до лідерства в сфері упаковки.

Пакети поліетиленові по типу поліетилену поділяють на два типи. ПНД - поліетилен низького тиску і ПВД - поліетилен високого тиску. Процес їх виробництва полягає в полімеризації етилену в спеціальних реакторах з використанням низького або високого тиску. ПВД- пакети дуже пластичні, добре тягнуться, найчастіше випускаються прозорими. Пакети же ПНД менш пластичні, але зате більш міцні.

Читать