Інформація від Пластпакет, щодо виробництва пакетів і упаковки та друку на них.

Статті на тему поліетиленової, паперової, поліпропіленової упаковки та варіантів друку на них.

 

Друк на поліетиленових пакетах

Друк на поліетиленових пакетах логотипу та іншої інформації про фірму - явище досить поширене в сучасній рекламній індустрії, відповідно мабуть, важко називати хоча б одну фірму, яка б жодним чином ніяк не відмінюється до даної послуги . Вибір рекламного носія, такого як поліетиленовий пакет, роз'яснюється його доступністю, як для клієнта, так і для рекламодавця. Нанесення зображення на пакетах коштує досить дешево якщо порівнювати з іншими варіантами, такими як, наприклад, з телебаченням , радіо чи друкованими засобами.

Читать

Оксі біо пакети

світові прагнення щодо поліпшення екології в світі , сьогодні виробники поліетиленових пакетів мають можливість за допомогою нових технологій припинити забруднення навколишнього серед зберігши випуск необхідного обсягу продукції для життєдіяльності людини.

Безпека для природи робить біо -пакети все популярнішою . Адже не дивлячись на те що в підсумку кінцева вартість товару збільшується в середньому на десять відсотків чиста зовнішня середу і здорова екологія натомість набагато цінніше для нашого майбутнього.

Читать

Поліетиленові пакети. Від появи до лідерства в сфері упаковки.

Пакети поліетиленові по типу поліетилену поділяють на два типи. ПНД - поліетилен низького тиску і ПВД - поліетилен високого тиску. Процес їх виробництва полягає в полімеризації етилену в спеціальних реакторах з використанням низького або високого тиску. ПВД- пакети дуже пластичні, добре тягнуться, найчастіше випускаються прозорими. Пакети же ПНД менш пластичні, але зате більш міцні.

Читать