Поліпропілен. Типи упаковки і друку на поліпропілені.

полиэтиеновые пакеты производство Пластпакет

Між поліпропіленом та поліетиленом є багато спільного.

Це і стійкість до ударів, при нагріванні плавляться, не проводять електрику, не взаємодіють з лугами і розчинниками, але під впливом кисню і сонячного світла "старіють", хоча поліпропілен більш стійкий до останнього впливу.

І перший і другий матеріал застосовують у виготовленні побутової техніки, косметики, посуду, сантехніки, побутової хімії і звичайно у виробництві упаковки та пакетів.

Також крім технічних властивостей вони відрізняються і на вигляд. Мають прозорість набагато вище поліетилену, а також присутній характерний глянсовий блиск, хрусткі та жорсткіші ніж поліетилен.

Поліпропіленові пакети відрізняються від поліетиленових набагато більшою щільністю, високі бар'єрні властивості, що дає кращу стійкість до стиснення, розтягування або розриву. Витримують величезні навантаження, зберігаючи свою форму.

Гарний та міцний матеріал часто застосовують для пакування сипучих продуктів та товарів, які мають гострі краї.

Вибираючи матеріал для упаковки слід враховувати, що незважаючи на відмінну міцність поліпропілену він має погану еластичність, що відбивається на продукції. Відрізний зварний шов при розвантажувальних-навантажувальних діях іноді не витримує навантажень. У таких випадках потрібно або звернеться до поліетиленових, які за рахунок еластичності справляються краще з даним завданням, але втрачаючи на зовнішньому вигляді або можна подивитися на варіант з "євро-швом" (за рахунок конструкції більш стійкі до цієї проблеми).

Також до заморожування поліпропілен менш стійкий від конкурента, стає досить крихким. Але витримує стерилізацію пором, кип'ятіння. Поліетилен мають нижчу температуру плавлення. але більш стійкий до заморожування.

За вартістю на 50-150% дорожче поліетиленових пакетів, які за фактом вважаються найдешевшим варіантом упаковки.

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на Вайбер, Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).

Види продукції з поліпропілену