Київ поліетиленові пакети оптом під замовлення від виробника.

Наше підприємство спеціалізується на виготовлені поліетиленової продукції як пакети всіх типів і розмірів, упаковка, поліетиленовий рукав і полотно без друку чи з нанесенніям до 8 кольорів. Звертайтесь до наших співробітників- професійно допоможемо в вирішеня питань в цій галузі. Запропонуємо високий рівень сервісу при ціні виробника. Наші контакти тут.

Барвиста упаковка, привертає увагу покупця і продає ваш продукт швидше і дорожче, приносить впізнаваність вашого логотипу, лояльність до бренду. Весь час свого життя ваш пакет або упаковка з якісно виконаним нанесенням друку, що пропонує вам Компанія ПЛАСТПАКЕТ, сприятиме популярності, споживчій привабливості, вам принесе зростання продажів і прибутковості продукту.
Виробництво поліетиленових пакетів, упаковки у вигляді поліетиленового рукава, напіврукави, полотна з печаткою та без друку, прозорі, білого кольору, чорного або іншого виконаємо на замовлення за вашими параметрами недорого. Поліетиленові пакети або упаковка (поліетиленова або поліпропіленова) з логотипом вашої компанії є незамінним атрибутом на сьогоднішній день.
Замовлення від 15000 грн., по Києву доставляєм до дверей будинку клієнта безкоштовно, заощаджуємо ваш час та гроші. Знаходиться підприємство у Київській області, що дозволяє виконати доставку готової продукції оперативно, також при необхідності є можливість бути присутньою при пуско-налагодженні замовлення, дозволяючи на місці підкоригувати надточні налаштування друку до моменту повної відповідності очікуванням клієнта. За варіантами та можливостями маємо гарний парк обладнання, щоб виконати ваше замовлення відповідно до найсуворіших вимог. Штат менеджерів в основу своєї роботи ставить якісний супровід замовлення від першого дзвінка до опитування після виконання завдання, наскільки точно було досягнуто результату.

Пакет поліетиленовий з логотипом
Виробництво пакетів з логотипом
Київ поліетиленові пакети оптом
пакет тип майка з друком логотипом

Ми бажаємо нашим клієнтам великих досягнень та успіхів у бізнесі та готові сприяти цим цілям у рамках можливостей нашої спеціалізації. Звертайтеся до нас, запропонуємо професійні рішення у завданнях упаковки з приємним бонусом адекватних цін та чуйного сервісу.