м. Одесса - пакети тип банан і тип майка з вашим логотипом

Виробництво пакетів із поліетилену. Поліетиленова упаковка стала невід'ємним атрибутом сучасного життя. Її використовують буквально всюди, починаючи від домашніх господарств, закінчуючи великими супермаркетами та виробничими підприємствами. Одним із чинників її широкої популярності стала відносно невелика вартість при майже безальтернативних перевагах, що робить використання такої упаковки максимально еффетивною.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

  1. Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на вайбер (тел +38050 5105717техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).
  2. Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).

Виробничий процес Будь-яке виробництво починається з підбору необхідної сировини. Для виготовлення поліетиленових пакетів використовують спеціальні гранули. Основою для створення гранул поліетилену є горючий газ під назвою етилен, який є побічним продуктом при видобутку нафти. Практично всі нафтопереробні компанії також проводять полімеризацію етилену, для отримання сировини з якого виробляють поліетиленові пакети. Компанія, що займається виробництвом поліетиленової упаковки, поміщає придбані гранули у спеціальну ємність, де маса розігрівається до рідкого стану. Якщо замовнику потрібні кольорові поліетиленові пакети, то цьому етапі в рідину додаються барвники. Рідкий поліетилен пропускається через екструдер, який формує рукав поліетиленової плівки. Перед початком видавлювання фахівці проводять налаштування обладнання, щоб отримати задану товщину, форму та розміри плівки. Після видавлювання матеріал остигає і змотується в рулони. Якщо замовнику потрібне брендування продукції, готовий рулон відправляють на лінію друку, де буде нанесена вся необхідна інформація. Друк на плівці Для друку на поліетиленових пакетах використовують два найпоширеніші способи:

1. Шовкографія. Друк проводиться спеціальними набірними трафаретами із використанням вакуумизації. Підходить лише для ПВД плівки. Для зображення можна використовувати велику кількість кольорів. Малюнки та написи довгий час не вицвітають і не стираються. Метод часто використовують за невеликих партій друку.

2. Флексографія. Зображення друкується за допомогою спеціально виготовленого штампу (частіше за гумовий). Кількість можливих кольорів рідко перевищує шість. Готовий малюнок відрізняється глянсовою поверхнею та високою точністю. Метод підходить для нанесення дрібного тексту. Через високу собівартість штампу метод використовують для друку великих партій пакувальної продукції.

Види сировини

Сировина, вироблена для отримання поліетиленових пакетів, виготовляють двома способами - з використанням високого (ПВД) і низького (ПНД) тиску. Спосіб виготовлення гранул впливає на експлуатаційні характеристики готової продукції: • ПВД. Пакети, які одержують на основі даної сировини відрізняються гладкою та глянсовою поверхнею, міцністю та еластичністю. Вони здатні витримувати навантаження до 20 кг. Товщина пакетів із ПВД варіюється від 45 до 100 мкм. • ПНД. Даний варіант можна назвати економічним, оскільки продукція з такої сировини дешевша. Зовнішній вигляд ПНД пакетів відрізняє матовість і поверхню, що шарудить. Граничне навантаження досягає 7 кілограм, товщина плівки знаходиться в діапазоні від 20 до 45 мкм. Сьогодні все частіше можна зустріти сировину, виготовлену при застосуванні середнього тиску (ПСД). Даний варіант покликаний знизити собівартість готової продукції, за збереження переваги ПВД моделей.

Наша ціль- це довгострокове співробітництво, бездоганна репутація, та задоволені клієнти.