Повно кольоровий друк, фото друк на пакетах, упаковці, поліетилені, поліпропілені.

Флексодрук, повнокольоровий друк на пакетах, плівці, упаковці

Флексодрук на пакетах, упаковці є головним напрямом підприємства Пластпакет. Про його варіанти і особливості- про це більш детально дамо вам інформацію в даній статті.
З ростом конкуренції на ринку товарів та послуг, важливість ефективного брендування і реклами надзвичайно велика. Один із способів привернути увагу клієнтів і розширити впізнаваність бренду - це друк на поліетиленових пакетах.
Ця послуга стала однією з найбільш затребуваних і актуальних на сьогоднішній день.
Поліетиленові пакети та упаковка з вашим логотипом дозволяє вам не лише забезпечити зручний засіб для перенесення та транспортування товару, але й використовувати як потужний рекламний інструмент. З допомогою яскравого дизайну, фірмової символіки та логотипу на пакетах, ви можете підняти імідж вашої компанії та підвищити її репутацію серед клієнтів.

По типам друк на пакетах чи плівці з поліетилену(поліпропілену) можна розділити на такі категорії:

 • Флексодрук без сміку, складних суміщень чи фото друку, зазвичай окремі 2-4 кольори, рідше 6.Тиражі від 100 кг( 5-20 тис шт)
 • Флексодрук зі складними макетами( фотодрук, смік, великі запечатки, до 8 ми кольорів. Тиражі від 300 кг( 10-50 тис шт)
 • Шовкотрафарет. Це в основному виконується на ручних станках на готових активованих пакетах ( без скланих запечаток, сувміщень). Тиражі від 100 шт. до 5 тис. шт.

Повно кольоровий друк - це процес нанесення зображень, тексту та інших графічних елементів на поліетиленові пакети з використанням кольорів у повному спектрі. Ця технологія дозволяє створювати яскраві та насичені малюнки, що робить упаковку більш привабливою для споживачів.
Фото друк можливий лише при заводському виготовлені, тоді використовують різні типи флексомашин, що забеспечють даний тип нанесення.
Якщо потрібний невеликий наклад пакетів, наприклад 100-500 шт, при цьому варіанті використовують шовкотрафарет ( ручна робота) на готових активованих пакетах. При шовкографії нанесення відбувається окремими фарбами без змішування(неможливий "смік") з допуском несуміщення до 5 мм.

Головні переваги повного кольорового друку на поліетиленових пакетах включають:

 • Візуально привабливий дизайн: Яскраві кольори та висока якість друку привертають увагу і роблять продукт більш до вподоби для покупців.
 • Брендування: фото друк дозволяє легко впізнавати бренд і створювати єдиний корпоративний стиль. Фотографії та зображення легко запам'ятовуються споживачами і можуть стати відмінним засобом реклами бренду.
 • Інформаційний зміст: Друкарські можливості дозволяють додавати важливу інформацію, таку як характеристики товару, логотип, контактну інформацію і багато іншого.
 • Фотодрук - це процес друку, який дозволяє надрукувати фотографії та зображення високої якості на поліетиленових пакетах. Ця технологія є особливо корисною для компаній, які хочуть створити унікальну та запам'ятовувальну упаковку.
 • Висока роздільна здатність:дозволяє відтворювати найдрібніші деталі та кольори.
 • Можливість створення унікального дизайну: За допомогою фотодруку можна створити упаковку, яка відрізняється від інших і має особливий характер.

Особливості тех. процесу друку на пакетах. Полно кольоровий друк, Фото друк, СМІК, повна запечатка, лініатура.

Виробнича компанія "Пластпакет" виготовить під ваші характеристики будь-які типи та розміри поліетиленових пакетів з нанесенням друку різної складності до 8 кольорів. Виготовлення пакетів і упаковки з друком відбувається в передмісті Києва, що дозволяє при необхвдності бути присутнім на пуско-приладочних налаштуваннях. Реалізуємо і поставляємо продукцію як в м. Київ так і по всій Україні.Частина обладнання знаходиться в Харкові і Дніпрі.
Барвиста реклама з яскравою палітрою фарб на пакеті завжди буде вигідно відрізнятиметься на тлі серійних або інших однотонних прикладів, Повнокольоровий друк є більш дорогим, ексклюзивним рішенням серед можливих варіантів виготовлення. Це зміцнить ваш статус, імідж компанії чи бренду. Якісне зображення у вигляді фотографії або іншого повнокольорового зображення можливе при флексографічному друку із застосуванням машин ярусного типу, або з центральним барабаном.

Кожне обладнання має свої обмеження за розміром пакета, лініатури (кількості ліній на дюйм), мінімального тиражу. Стандартне обладнання, найчастіше використовуване виробником, має роздільну здатність від 50 до 70 lp., і кольоровість 4-6 кольорів, що дозволяє наносити на поліетилен в принципі досить якісне зображення за умови відсутності великих запечаток(плашок), зображення обличчя або інших фотографічних елементів. Для простого малюнка досить машини на 4 фарби. За складністю друку необхідно виділити кілька моментів.

1. CMYK. Лініатура (роздільна здатність друку).

Повнокольоровий друк, виконується змішуванням 3 основних кольорів (Cyan, Magenta, Yellow+ чорний). Основним вимірником якості буде

 1. якість оригінал-макету
 2. згодом якість фотополімерного кліше,
 3. дозвіл друкарської машини (лініатура)
 4. стан та початкові характеристики обладнання,
 5. матеріал поверхні (тип і якість поліетиленової плівки),
 6. професіоналізм персоналу.

Стандартна якість мається на увазі друк (смік) - повнокольоровий або растовий з роздільною здатністю 50-80 ліній на дюйм (lpi). Найбільш якісне зображегння на поліетилені окреме обладнання може видавати 110-150 lpi.

p.s. Отримати якість як на паперовому пакеті на поліетиленових виробах неможливо. Стандартна роздільна здатність друку на папері 175-200 ліній на дюйм.

Для виконання таких робіт мінімальний тираж орієнтовно від 20 тис шт.(400-600 кг загальної ваги замовлення), але оптимальна кількість від 50 тис шт- при розмірі 30х40 наприклад (від 600-1000 кг). Так як для отримання такого рівня якості застосовується високошвидкісна 8-ми кольорова машина, яка вимагає дорогої пуско-налагодження, а також на вартість впливає (при першому замовленні макета) флексоформа. За ціною такі роботи можуть відрізнятись більш ніж у 2 рази від стандартних робіт з лініатурою растру 60-70 dpi.

Приклади друку з високою роздільною здатністю (100-130 dpi)

Повно кольоровий друк, фото друк на пакетах, упаковці, поліетилені, поліпропілені від виробника Пластпакет.
Повно кольоровий друк, фото друк на пакетах, упаковці, поліетилені, поліпропілені від виробника Пластпакет.
Фото друк на поліетиленових пакетах. Найскладнігші роботи це макети з фотографією обличчя.
Фото друк на поліетиленових пакетах. Найскладнігші роботи це макети з фотографією обличчя.
Повно кольоровий друк, фото друк на пакетах, упаковці, поліетилені, поліпропілені.
Повно кольоровий друк, фото друк на пакетах, упаковці, поліетилені, поліпропілені.
 

Приклади друку 60-70 dpi (стандартне обладнання, можливість замовлення від 100-150 кг/тираж)

Приклади друку 60-70 dpi., 6 ти кольорова флексомашина. Пакет тип майка, логотип надрукований сміком.
При наближані видно дозвіл друку. Розмір крапки більшиий чим на 8 ми кольоровій машині майже в 2 рази.
Деякі макети витягує 6 ти кольорова флексомашина. З відстані від 2-4 метри (саме так працює реклама на пакетах), різниці з більш дорогим обладнанням майже немає.
приклад якісного друку на пакетах, виконаного на 6 ти кольоровій флексомашині

2. Площа задруковки фарбою(велика площа називається "плашка").

Зазвичай, при присутності плашки в макеті, вартість роботи збільшується через витрати фарби і більш тонкої установки обладнання (на 10-20%). У процесі може проявитися при «биття барабана» у вигляді ¦ледь помітних смуг, нерівномірності нанесення зображення, іноді помітність вище за прийнятну. Заливки-плашки друкуються виключно окремим пантоном (Pantone) в іншому випадку однорідність нанесення може помітно погіршиться (смуги, нерівномірність продрукування, неточне попадання в колір). Треба зауважити що навіть при повній задруківці, повинні бути технічні відступи по краям пакету, від 5 мм до 30мм. Необхідно для центрування подальшої порізки відфарбованої пліввки на пакети, без цього буде нерівномірне формування,невідцентроване, бо обладнання не буде "Непомічаити закінчення одного пакету, і початок нового.

Приклади якісної плашки на поліетиленових пакетах.

Друк на пакетах. Велика площа задруківки називається ПЛАШКА.
Друк на пакетах. Велика площа задруківки називається ПЛАШКА.
Флексодрук на поліетиленових пакетах на всю площу.
Флексодрук на поліетиленових пакетах на всю площу.
Повна задруківка на політиленовому пакеті. Флексодрук.
Повна задруківка на політиленовому пакеті. Флексодрук.

3.Пантоны (Pantone)+ смік. Кількість кольорів друку. Затвердження макету.

Підсумовується кількість кольорів з кожної сторони, у т. ч. ЗМІК вважається як 4 кольори. Наприклад, на 6-ти кольоровій машині при повноцвіті додатково можна додати лише 2 пантони. А коли потрібна біла підкладка (наприклад під час друку на прозорій плівці) то й лише один. Кількість кольорів вважається у сумі двох сторін виробу. При друку на 6 кольоровій машині на рукаві (найпоширеніший спосіб) - повноцвіт вийде з 1 боку з іншого лише 1-2 пантона. Також ;можлива друк в полотні (тоді 2 сторони друкуються одночасно)., але тут будуть обмеження в розмірах готового пакета-залежить тих. характеристик машини за шириною запечатки.

Перед запуском в роботу замовлення необхідно підписати макет із затвердженими пантонами (номерами відтінків кольору). Це необхідно, так як колір передачі, наприклад з монітора, паперу, відрізняється від нанесеного кольору на поліетилен.

4. Друк на кольоровому поліетилені.

Технічно на кольоровому поліетилені ідеально наносяться чорний, срібло, золото-бронза, кольори темніші за основу. Наприклад на чорному поліетилені відмінно буде видно тільки золото і срібло, а на жовтому - додасться, наприклад, червоний. На інші відтінки впливає кольорова поверхня, особливо це відноситься до друку білою фарбою (при флексодрукі вона (біла) "не криє" в основному застосовується для "підкладки" під інші пантони щоб покращити кольоропередачу.

Друк на поліетиленових прозорих пакетах. Виробництво Пластпакет
друк на чорних пакетах. Найкраще сріблом і золотом. Виробництво Пластпакет
Друк білою фарбою на кольорових поліетиленових пакетах. Виробництво Пластпакет
виготовлення кольорових поліетиленових пакетів з логотипом від виробника. Виробництво Пластпакет