Дніпро- повнокольоровий друк на пакетах та упаковці

Пластпакет спеціалізується на поставках замовної поліетиленової продукції на території всієї України. Постачання у м. Дніпро здійснюються власним транспортом або максимально зручним для клієнта перевізником. Важливим розділом продукції з поліетилену є пакети з логотипом або іншою рекламою, які виконуються за параметрами, затвердженими клієнтом.

У м. Дніпро знаходиться відділ виробництва з друку на планетарній 8-ми кольоровій машині високої роздільної здатності з шириною друку до 1200мм. Це обладнання дозволяє наносити на поліетиленову плівку, надалі, з якої можна виготовити пакети, друк із рівнем фото якості.

пакет тип майка

 Роздільна здатність машини складає при друку на поліетилені до 130-160 ліній, наприклад на звичайних ярусного типу машинах лініатура 50-60 ліній. Що таке лініатура? Це величина, яка обернено пропорційна відстані між рядами растрових точок. Позначається в "лініях-на-дюйм" (lpi). Якщо перевести до метричної системи застосовується коефіцієнт – 2,54 (150 lpi = 59 л/см). Поліетиленові пакети з повнокольоровою печаткою хоч і приблизно в 2 рази дорожчі за прості варіанти друку, виграють у реалістичності, яскравості і чіпляють на 200% більше, виконують рекламну функцію. Детальніше про фотодрук та інші особливості варіантів флексо виконання нанесення зображення можете ознайомитись у відповідних розділах меню..

Технічна база Компанії «Пластпакет» дозволяє вирішити дуже широкий діапазон виконання завдань у галузі тари та упаковки в сегментах поліетиленової, поліпропіленової та паперової продукції. Поліетиленові або поліпропіленові пакети та упаковка це особа вашого товару чи послуги, довіряйте професіоналам у цій галузі, щоб отримати очікуваний результат. Варіант недорого і якісно можливий, якщо правильно підібрати пріоритети за технічними показниками. Звертайтеся на «Viber», «Е-мейл», телефонуйте- допоможемо вибрати оптимальні варіанти зі збереженням якісних показників та прийнятних цін.

Наша ціль- це довгострокове співробітництво, бездоганна репутація, та задоволені клієнти.