Васильків продаж поліетиленових пакетів оптом, зіп пакети та інша упаковка.

Виробництво пакетів із поліетилену. Поліетиленова упаковка стала невід'ємним атрибутом сучасного життя. Її використовують буквально всюди, починаючи від домашніх господарств, закінчуючи великими супермаркетами та виробничими підприємствами. Одним із чинників її широкої популярності стала відносно невелика вартість при майже безальтернативних перевагах, що робить використання такої упаковки максимально еффетивною.

 


  Наша компанія пропонує широкий ассортимент поліетиленових пакетів та упаковки, на цій сторінці детальніше хочемо розповісти про тип пакетів з зіп застіжкою.

  Зіп пакети. Пакети Zip-Lock.

  Поліетиленовий ZIP-пакет - це пакет, виготовлений з поліетилену з замком-блискавкою, який можна відкривати і закривати декілька разів. Особливістю цих пакетів є те, що вони дуже легкі, прозорі, герметичні та міцні.

  Поліетиленові зіп-пакети можуть бути використані для зберігання та транспортування різних речей, від документів до продуктів харчування. Оскільки вони є герметичними, то вони захищають зберігані в них предмети від вологи, пилу та інших забруднень.

  Однією з основних їх переваг є їх ефективність в зберіганні та транспортуванні різних предметів. Вони забезпечують простий та зручний спосіб зберігання різних речей, що дозволяє зменшити використання простору в складських приміщеннях та на полицях. Крім того, вони досить дешеві, що робить їх доступними для багатьох користувачів.

  Узагальнюючи про цей тип упаковки можна сказати, що даний варіант є ефективним та зручним засобом зберігання та транспортування різних предметів. Вони мають багато переваг, таких як герметичність, міцність, прозорість та легкість, які роблять їх популярними серед користувачів.

  Пакети Zip-Lock. Історія створення.

  Першу спробу створити пластикову застібку-блискавку зробили датський винахідник Борг Медсен в 1954 році. Він спробував новою застібкою замінити звичайну блискавку на одязі. Однак для одягу вона виявилася непрактичною. Проте ця застібка стала попередницею сучасної застібки у пакетах Zip-Lock.
  Патент Медсена викупила сім'я Оснітів із США. Сім'я створила компанію під назвою Flexigrip для застібки-блискавки. У цій застібці використовувався пластиковий бігунок, щоб скріпити дві канавки, що з'єднуються один з одним. Flexigrip Inc. стала продавати застібки-блискавки для плоских вінілових пеналів та вкладишів для папок із вкладишами по всьому США. Хоча ці продукти сильно відрізнялися від сучасних пакетів із застібкою-блискавкою та інших пакетів, що закриваються, вони були раннім початком цих товарів.
  На самому початку 1960-х компанія Flexigrip розробила і почала виробляти зручнішу у використанні і дешевшу у виробництві застібку-блискавку за принципом "притисни та закрий". Процедура застібання стала набагато простішою — потрібно було лише звести краї пакета і потім притиснути. Проте, застібки, як і раніше, застібки вироблялися окремо від пакетів, і з'єднувалися вже потім. Собівартість виробництва загалом знизилася, але досі залишалася досить високою.

  Все змінилося, коли Flexigrip дізналися про японську компанію Seisan Nippon Sha, яка вбудувала блискавку прямо у пакет. Це вдвічі понизило виробничі витрати. 1961 року Flexigrip отримала від японців ексклюзивні права на продаж в Америці своєї пластикової упаковки, створеної на основі патентів Seisan. Незабаром з'явилася самостійна компанія Minigrip, Inc., яка займалася виключно виробництвом та продажем таких пакетів.
  Великий прорив стався, коли Dow Chemical запросила ексклюзивну ліцензію виробництва та продажу сумок на застібці-блискавці для супермаркетів. 1968 року сумка Ziploc вийшла на ринок. Це не відразу принесло успіх, але до 1973 року вона стала незамінною та популярною. Проект вийшов вдалим, і досі бренд Ziploc є одним із лідерів ринку США. Ліцензії на випуск подібних виробів у минулому столітті були й у кількох європейських фірм.
  1998 року торгову марку Ziploc викупила компанія SC Johnson, яка досі поповнює лінійку продукції новими розробками. З моменту створення до сьогоднішнього дня компанії Flexigrip, Minigrip, Zippak, Dow та SC Johnson отримали понад 300 патентів на застібки-замки із пластику, пакети на блискавці, а також на способи та обладнання для їх виробництва. Коли в 80-х роках 20 століття патент перестав діяти, zip-пакети почали випускати всі охочі. Наприкінці минулого століття цей вид упаковки стали називатись zip-lock.


  Пластпакет запропонує широкий спектр поліетиленової продукції, зіп пакет один з напрямків. Основний напрям це виготовлення поліетиленової плівки всіх типів, розхмірів, товщини і кольору. Фдексодрук, від простого до повнокольорових зображень. Виробляемо пакети типу банан, майка, фасовка,петлева ручка. Друк як на поліетилені так і на поліпропілені. Формування з поліпропіленової плівки популярні типи пакетів, наприклад без друку можливо виготовлення під ваш розмір мінімальною кількістю від 500 шт.

  Пакети Zip-Lock Зіп пакети. Продаж різні розміри від 500 шт.
  Флексодрук. Виробництво пакетів, плівки, упаковки.
  Пакети тип банан з логотипом. Флесодрук від Пастпакет.
  Пакети тип майка з логотипом. Флексодрук від Пластпакет.

  ЩОБ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ, ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ, ПОТРІБНО:

  1. Вислати на електрону пошту paket15@ukr.net чи на Вайбер чи Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції.
   Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами.
   При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).
  2. Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню.
   За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків.
   В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).