Харків –поліетиленові пакети, поліетиленова плівка, рукав.

Поліетиленова продукція стала одним із найбільш затребуваних видів упаковки. Поліетиленові пакети у Харкові протягом тривалого часу успішно виконують дві функції це і міцна якісна упаковка, та ефективний носій рекламної інформації, якщо на поліетиленовий пакет нанести логотип.

Виробництво поліетиленових пакетів у Харкові

Поліетиленові пакети широко поширені у Харкові, застосовуються усюди. Коли поліетиленова продукція з логотипом знаходиться в місцях великого потоку потенційних покупців, виходить один із найефективніших видів реклами, який суттєво впливатиме на зростання продажів будь-яких брендів, а також збільшуватиме популярність, залучаючи широку базу нових клієнтів. Компанія «Пластпакет» виготовляє у Харкові пакети тільки з поліетиленової сировини відмінної якості, використовуючи перевірені полімерні барвники та добавки. Наша інноваційна технологія та сучасне обладнання дозволяє випускати продукцію, яка відрізняється високою якістю та низькою ціною для оптових покупців. Наші пакети є абсолютно безпечними, незалежно від сфери застосування. Ми враховуємо той факт, що поліетиленові пакети будуть використовуватися для найрізноманітніших цілей, тому жорстко витримуємо всі необхідні стандарти.

Виробництво поліетиленових пакетів у компанії «Пластпакет» складається з наступних етапів:

 1. розробка та затвердження макета майбутнього пакета з логотипом;
 2. узгодження всіх параметрів вироблених пакетів - висота, ширина, тип пакета, щільність поліетилену, тираж, кількість кольорів для логотипу, дата запуску і загальні терміни - виконання замовлення.Процес технічного завдання на виготовлення пакетів є найважливішим етапом виробничого процесу;
 3. виготовлення кліше (якщо у клієнта відсутнє власне для нанесення логотипу);
 4. виробництво поліетиленової плівки (технічною мовою термін називається «екструзія») для майбутніх пакетів;
 5. ;флексографічний друк на поліетиленовій плівці;
 6. формування пакета та його ручок (незалежно від типу банан або майка); - замовлення готове і чекає відвантаження. Компанія для нанесення кольорового зображення на плівці використовує метод флексодруку. Це процес нанесення спеціальної швидковисихаючої фарби на рулоні поліетиленової плівки. Таким чином, виходять напівфабрикати з надрукованим малюнком, з яких далі на пакетних автоматах виготовляються самі пакети.

Купити поліетиленові пакети у Харкові недорого

У Харкові нами виробляється широкий спектр різноманітної поліетиленової продукції, у тому числі:

 • пакети типу «майка»;
 • пакети типу «банан»;
 • фасувальні пакети та упаковка;
 • під замовлення поліетиленовий рукав, полотно з друуком і без;
 • упаковка з клейкою стрічкою( в т. ч. в якості поліетиленових чохлів для одягу);
 • пакети для шин та коліс та ін.

Поліетиленова продукція високої якості, ця наш головний пріоритет. Європейська сировина, професійний флексодрук, створять чудову іміджеве пакування, яке стане ефективним рекламним засобом для вашого бізнесу. Ціни низкі з високою якістю це можливо.


ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на Вайбер, Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).

Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).


Замовити поліетиленові пакети в Харкові. Друк на пакетах, поліетиленовій плівці.

Завдяки сучасним технологіям та своєму виробничому ноу-хау Пластпакет пропонує вигідні ціни для своїх клієнтів. У порівнянні з іншими виробниками пакетів ми маємо такі переваги:

всі поліетиленові пакети в Харкові виготовляються лише за умови використання високоякісної сировини.

• широкий вибір варіантів для поліетиленової плівки;

• пакети можуть бути виготовлені як великим, так і дрібним оптом;

• надаємо оптимальне співвідношення ціни до якості на весь асортимент продукції;

• доставка готової продукції може здійснюватися не тільки по Харкову, а й у будь-яке місто України;

• при замовленні пакетів у Харкові сумою від 20 тис грн. доставка продукції містом безкоштовна;

• замовлення буде зроблено в найкоротші терміни;

• фахівці нашої компанії працюють злагоджено, без будь-яких збоїв.

 

виробництво поліетиленових пакетів в Харкові, плівки, рукав, флексодрук.
https://paket.kiev.ua/ua
Виробництво пакетів з друком.
https://paket.kiev.ua/ua
Флексодрук на поліетиленовій плівці.
https://paket.kiev.ua/ua
Виробництво пакетів та упаковки з друком, недорого від виробника Пластпакет.
https://paket.kiev.ua/ua

 


Поліетиленові чи поліпропіленові пакети, чи інша упаковка з логотипом, вашою рекламою- це інвестиція в ваш бренд і рекламу, яка принесе вам позитивний результат і розвиток бізнесу. Ми готові стати вашим надійним партнером у цій справі. Не втрачайте можливості зробити ваш бренд видимим і запам'ятовуваним для клієнтів. Замовляйте друк на поліетиленових пакетах вже сьогодні! Ми бажаємо нашим клієнтам великих досягнень та успіхів у бізнесі та готові сприяти цим цілям у рамках можливостей нашої спеціалізації. Звертайтеся до нас, запропонуємо професійні рішення у завданнях упаковки з приємним бонусом адекватних цін та чуйного сервісу.