Поліетиленові пакети з логотипом. Друк на пакетах.

Поліетиленові пакети з логотипом- один з найпопулярніших варіантів для реклами і упаковки вашої продукції.
Не зважаючи на технічний прогрес, популізм щодо обмеження певної категорії (в залежності від товщини) поліетиленової продукції, а саме пакетів, реальних, і з точки зору економіки, і з точки зору екології, замінників поліетиленових пакетів в даний час не має. З багатьох тисяч тонн поліетиленової плівки, що виробляється, значна частина йде на подальше фарбування і порізку-поклейку на брендовані поліетиленові пакети. Тому поліетиленові пакети з логотипом займають важливу частину виробництва.
Це один з найбільш успішних варіантів, що дасть вам упаковку за вашими технічними параметрами, із затвердженим вами зображенням. Будь-яка, навіть невелика торгова точка, підприємство, банк, навчальний заклад, аптека, і так далі - для підтвердження та підвищення свого статусу, покращення впізнаваності, та десяток інших маркетингових цілей просто не мислимі без володіння цим видом продукції.
Тим більше, ті ж магазини їх часто ще й продають з непоганим прибутком для себе.
Поліетиленовий пакет із логотипом це товар із групи "must have".
Логотип, рекламний слоган, фірмові кольори, контакти-надовго запам'ятає ваш клієнт завдяки пакетам з вашою символікою, що за ефективністю може перевершувати тіло або зовнішню рекламу. А за фінансовими витратами окупиться набагато швидше і за вартістю може дозволити практично кожен.
Мінімальне замовлення з виготовлення пакетів методом флексодруку (спосіб із найнижчою вартістю за одиницю товару) залежно від тих параметрів може розпочинатися від 12-25 тис. грн., в залежності від складності виготовлкння і друку. При друкуванні на готових пакетах шовкотрафаретним способом ціна за одиницю від першого варіанта може бути вищою в кілька разів, але за рахунок мінімального тиражу від 100 шт. сума мінімального замовлення може становити близько тисячі грн. (залежить від розміру пакета, кольоровості зображення та тиражу).
Якщо у вас є сумніви чи невизначеність з технічних питань-пишіть, телефонуйте-співробітники ПЛАСТПАКЕТ запропонують оптимальні рішення.
Наша мета довгострокові ділові відносини, в яких будуть, дотримуються інтересів обох сторін. Разова угода з допомогою демпінгу ціни, отриманого у вигляді прихованого погіршення показників товару, не наш метод. Надаємо всі варіанти цінових та технічних рішень для усвідомленого вибору Замовником оптимального варіанта. Наш клієнт завжди буде в курсі стану виконання замовлення, отримає документальний супровід та подальшу підтримку в даному напрямку.
Виконаємо підготовку, адаптацію макета до друку, далі допоможемо вибрати потрібний тип і щільність, і кольоровість плівки, зробимо друк з дотриманням затверджених пантонів, порізка-поклейка на пакети та доставка, в більшості випадків безкоштовна, до складу Замовника.
Заробляйте за допомогою фірмових пакетів – ми максимально допоможемо вам у цьому.
Нехай суміщення двох функцій - упаковки та реклами принесуть вам якнайбільше вдячних клієнтів, підвищать ваші доходи, зміцнить репутацію.

Пишіть нам на Емейл: paket15@ukr.net

Вайбер, Телеграм: +38 050 5105717

телефони;+38 050 5105717;  +38 068 5478005

Звертайтеся до нас - допоможемо у вирішенні технічних питань, домовимося за фінансовими показниками.

пакет тип майка з логотипом
виробництво поліетиленових пакетів з логотипом від виробника Пластпакет.
Поліетиленовий пакет тип банан з повнокольоровим друком, виробництво Пластпакет
кольоровий поліетиленовий пакет з логотипом. Виробництво і друк на пакетах від Пластпакет.
друк логотипу на пакетах поліетиленових тип майка.
Поліетиленові пакети з логотипом.
друк на пакетах логотипу. Виробництво пакетів з друком Пластпакет
повнокольоровий друк на поліетиленових пакетах оптом від виробника Пластпакет.