Поліетиленові мішки, вкладиші

Пластпакет: Лідер у виробництві та постачанні якісних поліетиленових мішків, вкладишів.

Використання поліетиленових мішків та вкладишів в сучасній промисловості стає все більш поширеним, особливо у галузях харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості. Щоб забезпечити найвищий рівень захисту для зберігання та транспортування продуктів, важливо обрати надійного виробника вкладишів. І напрям використання поліетиленових вкладишів надзвичайно важливий, саме вони ефективно захищають від вологи, пилу та інших забруднюючих речовин, що можуть шкодити упакованому товару. Робота з чутливими харчовими товарами і хімікатами потребує найвищого рівня захисту. Поліетиленові вкладиші використовуються як надійний захист від потрапляння забруднюючих речовин у продукт. Завдяки їм, ми забезпечуємо надійність упаковки та зберігання найцінніших товарів. Поліетиленові вкладиші не лише захищають продукцію від забруднень, але і продовжують термін служби упаковки.

Пластпакет, як провідний український виробник, пропонує поліетиленові вкладиші оптом за привабливими цінами, виготовлені на замовлення. Наші вкладиші стійкі до різних типів сипучих продуктів, включаючи хімікати, і забезпечують додатковий захист для чутливих матеріалів. При замовленні від Пластпакет ви отримуєте не лише якісні поліетиленові вкладиші, але і можливість економії завдяки привабливим цінам на оптові партії. Зробіть свій вибір на користь якості та інновацій у сфері упаковки.

При замовленні, переконайтеся, що в завдані параметри відповідають розмірам вашого мішка, коробки, ящика, під які потрібно їх виготовити. При невизначеності допоможемо сформувати тех данні, для забеспечення вірного результату.

 

Вкладиш поліетиленовий в паперову коробку. Прозорий, виробництво Пластпакет
Вкладиш поліетиленовий в паперову коробку. Прозорий, виробництво Пластпакет
Мішки поліетиленові, вкладиші. прозорий без друку.
Мішки поліетиленові, вкладиші. прозорий без друку.
Упаковка для фасування продукції називається фасовка або мішок поліетиленовий
Упаковка для фасування продукції називається фасовка або мішок поліетиленовий

ЯК ЗАМОВИТИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ВКЛАДИШІВ, МІШКІВ, ПАКЕТИ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ПАРАМЕТРАМ:

Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на Вайбер, Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).


Замовлення саме наших поліетиленових вкладишів вам гарантує:

 • Надійний захист: Наші вкладиші надійно ущільнюють мішки, ящики, коробки, що запобігає просіюванню і контакту забруднюючих речовин з оточуючим середовищем. Якісні шви і матеріал наших пакетів, з дотримання заданих параметрів, найкраще виконують такі завдання. Поліетиленові вкладиші ефективно захищають від вологи, пилу та інших забруднюючих речовин, що можуть шкодити упакованому товару, забезпечуючи запобігання вологі, пилу та інших забруднюючих речовин.
 • Довговічність, відповідність стандартам: Наші вкладиші розраховані на тривалий термін служби при правильному обслуговуванні, що дозволяє економити кошти та збільшувати термін експлуатації упаковки, забезпечуючи надійну упаковку для ваших продуктів.
 • Широкий Асортимент: Виробляючи нашу продукцію на замовлення, ми можемо враховувати різні розміри, товщину, тип і варіанти марок поліетилену, можливість формування бокових закладок або донної, вибрати колір матеріалу а також нанести на нього флексодрук. Все це дає можливість максимального забезпечення ваші вимоги при мінімальних затратах.
 • Економічність: Наші ціни на поліетиленові вкладиші нижчі за середні на ринку в Україні, оскільки ми є підприємством з повним циклом виробництва, сучасний парк обладнання, висококваліфікований персонал. Це дає змогу досягти бажаних результатів при мінімальних витратах. Запропонуємо варіанти найбільш економічні зі збереженням можливості виконання поставленого завдання.
 • Широкий спектр застосувань: Наші вкладиші ідеально підходять для роботи з чутливими харчовими товарами і хімічними речовинами в різних галузях промисловості.

Сфери використання поліетиленових мішків, вкладишів:

 • Продовольча промисловість: Поліетиленові пакети широко використовуються в упаковці продуктів харчування. Вони забезпечують надійний захист від зовнішніх факторів, зберігаючи свіжість та безпеку продуктів. Перелік досить великий: це при фасуванні сипучих продуктів, харчових добавок, макеароних виробів, упаковці фрутів і овочів, морепродуктів, засолки.
 • Промисловість одягу: Упаковка грає важливу роль в транспортуванні та зберіганні одягу. Поліетиленові мішки і вкладиші допомагають зберегти вироби від впливу вологи та забруднень.
 • Медична сфера: В упаковці медичних матеріалів використовуються спеціальні поліетиленові пакети, що забезпечують стерильність та безпеку.
 • Для заморожених продуктів. В паперовий ящик для гідроізоляції єдиний вірний варіант це поліетиленовий вкладиш.
 • Будівельних матеріалів, фасування сміття.
 • Виробництво і розфасовка корму для тварин, комбікормів, туалетних наповнювачів.
 • Упаковка добрив і іншіх хімікатів, компосу.
 • Паливні пелети та інш.
 • упаковка під шини.
 • є спеціальні добаки що захизщають упаковку від УФ.

Ціни на поліетиленові мішки, вкладиші, упаковку:

Вартість поліетиленової упаковки залежить від ряду факторів, таких як:

 • розміри;
 • товщина матеріалу ( в мкр);
 • тип плівки,її колір;
 • необхідність і складність друку
 • обсяг виробництва.

Однак, завдяки великим обсягам виробництва і доступності сировини, поліетиленова упаковка залишається високоефективним та доступним рішенням для бізнесу.

Технологія виготовлення:

 • Екструзія: Основний метод виготовлення поліетиленових пакетів, що полягає в видавлюванні рідкого поліетилену через форму.
 • Друк: Технологія друку застосовується для створення зображень або інформації на упаковці.В промислових партіях застосовується флексодрук.
 • Формування та термозакріплення: Використовується для створення вкладишів та мішків, дозволяючи створити необхідну форму та забезпечити її стійкість

Плівка поліетиленова виготовлення біла, прозора
Мішки поліетиленові, фасовка, упаковка для сипучої продукції
Виготовлення мішків поліетиленових, вкладишів
виготовлення кольорової поліетиленової плівки,пакетів, упаковки від Пластпакет

Вибір "Пластпакет": Якість і Вигода

Приєднуйтесь до клієнтів, які вже довірили нам свою упаковку! Оберіть Пластпакет - ваш надійний партнер у світі поліетиленових вкладишів та мішків. Ми пропонуємо оптові ціни, що робить наші вкладиші доступними для різних галузей промисловості,та високу якість продукції і сервісу.