Поліетиленова плівка
Поліетиленова плівка це пакувальний полімерний матеріал, що має велику популярність через свою доступність, універсальність. Цей продукт є незамінним у багатьох галузях нашої економіки. Промислове застосування поліетиленових товарів почалося з середини минулого століття та з кожним роком обсяг продукції з нього зростає у геометричній прогресії. При виробництві поліетиленової плівки як і подальших з неї продуктів переважно застосовують два типи поліетилену. Перший – поліетилен низького тиску (ПНД), другий – поліетилен високого тиску (ПВД).
За загальних властивостей поліетилену мають трохи різні характеристики еластичності та міцності. Детальніше про типи поліетилену можна ознайомитись у цій статті https://paket.kiev.ua/tip-polietilena
Загалом можна описати відмінності цих типів поліетилену так: ПНД -поліетилен низького тиску, високої щільності (HDPE) - має підвищену міцність та меншу еластичність у порівнянні з поліетиленом низького тиску (LDPE). Його застосовують де за малої товщини необхідна хороша міцність але немає необхідності в високій гнучкості. Має хорошими характеристиками до поздовжніх і поперечних навантажень, не пропускає вологу, але все ж таки не має властивості герметичності.
Плівка, створена з поліетилену низького тиску, має газонепроникність і водостійкістю, при хорошій еластичності відрізняється ще й кращими теплоізоляційними якостями. Мінусом цього виду поліетилену є менша стійкість до міцності на розрив.
За замовчуванням плівка має гладку поверхню, але в деяких випадках додатково можна виконати "ембоссінг" (мікро опуклості) забезпечують зменшення ковзання запакованої продукції.
Також можлива голчаста перфорація (варіанти холодної та гарячої) залежно від обладнання уточнюйте мінімальний та максимальний розмір валу, шаш та діаметр отворів.
Ще можлива обробка плівки і пакетів у вигляді висікання отворів - наприклад, під вішак для чохлів для одягу або просто отвори в різних варіантах, наприклад, для доступу циркуляції повітря в пакет.
Для більш точного вибору щільності та типу плівки звертайтесь за консультацією до наших менеджерів. Ми допоможемо підібрати оптимальний за щільністю та типом залежно від поставленого завдання варіант.
Поліетиленова плівка з екструдера видується у вигляді труби, далі намотується у вигляді рукава на рулони. Потім від поставлених завдань формується в наступних варіантах: полотно, рукав, напіврукав.
Реалізується продукція у вигляді рулонів (котушок різного діаметра залежно від технічних потреб). При намотуванні у вигляді полотна плівка намотується в один шар. Напів-рукав це коли в ролику намотування проводиться по поздовжньому згину в складеному стані. Варіант "рукав" являє собою трубу з поліетиленової плівки, складену у вигляді стрічки, як і інші типи намотані в рулон. Можливий варіант з фальцями - це бічні симетричні складки по обидва боки, також виготовлення без них. Детальніше від типу виготовлення поліетиленової плівки у вигляді рукава можна ознайомитись тут https://paket.kiev.ua/polietilenovyj-rukav
Пишіть нам на Емейл: paket15@ukr.net
або вайбер +38 050 5105717
або дзвоніть +38 050 5105717; +38 068 5478005
Звертайтеся до нас - допоможемо у вирішенні технічних питань, домовимося за фінансовими показниками.
Нижче на прикладі зображення плівки у вигляді рукава з фальцями, рукава без закладок, підлозі рукава і полотна.