Флексо друк. Друк на пакетах і поліетиленовій плівці.

флексодрук від виробника Пластпакет.

Якщо потрібна невелика партія друкованої продукції, наприклад, від 100 до 2-3 тис. одиниць використовують шовкотрафаретний друк на готовому виробі (пакеті, упаковці). Найчастіше це пакети 3-4 популярних розмірів, спеціально активовані під друк (інакше фарба не тримаються). Коли потрібно більш серйозна кількість (звичайно партія вагою від 100 кг), застосовується найпоширеніший промисловий варіант виготовлення пакетів та упаковки-флексодрук.

Під замовленя можна вибрати: тип, розміри, щільність, кольоровість та тираж. Методом екструзії виробляється поліетиленова плівка. Далі, залежно від необхідної кількості, нанесення кольору з кожного боку плівка проходить через вали флексо машини. І вже з нанесеним зображенням рулони йдуть на різання, в результаті чого клієнт отримує замовлену продукцію. Ознайомившись із цими даними Замовник тепер розуміє, що при заводському виготовленні не можна зробити, наприклад, на завтра 100 пакетів, а решта 10 тис шт на слід. тиждень. Оскільки процес займає кілька етапів у яких вся партія робиться одночасно. За термінами тираж 5-20 тис шт. мінімум потрібно 3-4 дні за умови наявності флексографічної форми (кліше), а найчастіше займає 2-3 тижні, залежно від наявної черги, необхідності підготовки екструдерів під потрібний тип поліетилену, його ширини, налаштування та пусконалагодження флексомашини, підбір кольору за пантоном або зразком, Порізка пакетів, поклейка посиленої ручки. Тиражі від 1 тонни можуть займати терміном до 3-5 тижнів.

Флесомашини бувають різними за типом (ярусна, планетарна), за максимальною шириною запечатки (при друкуванні пакетів їх точні розміри залежать від наявності валів для флексомашини. Наприклад пакет можна зробити 40х50, а слід розмір 40х60, так як є тільки 50-й вал, а наступний за розміром йде 60. Машини крім валів за розміром пакета мають обмеження за сумарною кількістю нанесення кольорів зображення (4-х квіток - у сумі двох сторін = 4 кольори, відповідно 6-ти квіток = 6 кольорів). у точках на дюйм (це має значення при друку смиком-повнокольорового друку.) 60 точок дадуть базову якість, а яскраві насичені кольори вийдуть на машині з роздільною здатністю більше 120 lp.високою ротаційною або прямою печаткою У цьому способі друку застосовуються рідкі швидковисихаючі фарби, які закріплюються на різноманітних матеріалах, із застосуванням еластичних друкованих форм, які встановлюються на циліндри різних діаметрів і довжини.

 

 

І трохи загальної інформації.

флексодрукТермін «флексографія» отримав своє походження від латинського слова «flexibilis», що означає «гнучкий», та грецького «graphein», що перекладається як «малювати». В наш час вперше цей термін почали застосовувати у Німеччині (як Flexodruck), пізніше поширився у Франції («flexographie») та інших країнах. Сьогодні можна сказати, що це практично один із найпоширеніших методів друку. З його допомогою наноситься зображення на поліетилен, папір, фольгу, картон, ПВХ та ін У результаті ми отримуємо різні види упаковки, поліетиленові пакети, етикетки. На відміну від шовкотрафаретної, де практично вручну наносять зображення на готовий поліетиленовий пакет, при флексі друку зображення наноситься на напівфабрикат - рукав або полотно і має високу швидкість і точність, що в результаті дає високі показники якості та нижчої вартості. Виробництво компанії ПЛАСТПАКЕТ має широкі технічні можливості, та великий досвід в цьому напрямі. Це допоможе Вам в оптимальному виборі та поставить якісну продукцію під Ваші вимоги.


ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на Вайбер, Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).