Флексо друк. Друк на пакетах і поліетиленовій плівці.

флексодрук від виробника Пластпакет. Фотодрук на пакетах , плівці, упаковці. Виробництво Пластпакет.

Якщо потрібна невелика партія друкованої продукції, наприклад, від 100 до 2-3 тис. одиниць використовують шовкотрафаретний друк на готовому виробі (пакеті, упаковці). Найчастіше це пакети 3-4 популярних розмірів, спеціально активовані під друк (інакше фарба не тримаються).
Коли потрібно більш серйозна кількість (звичайно партія вагою від 100 кг), застосовується найпоширеніший промисловий варіант виготовлення пакетів та упаковки-флексодрук.

Під замовленя можна вибрати: тип, розміри, щільність, кольоровість та тираж. Методом екструзії виробляється поліетиленова плівка. Далі, залежно від необхідної кількості, нанесення кольору з кожного боку плівка проходить через вали флексо машини. І вже з нанесеним зображенням рулони йдуть на різання, в результаті чого клієнт отримує замовлену продукцію.
Ознайомившись із цими даними Замовник тепер розуміє, що при заводському виготовленні не можна зробити, наприклад, на завтра 100 пакетів, а решта 10 тис шт на слід. тиждень. Оскільки процес займає кілька етапів у яких вся партія робиться одночасно. За термінами тираж 5-20 тис шт. мінімум потрібно 8-15 днів за умови наявності флексографічної форми (кліше), а найчастіше займає 3-5 тижнів, залежно від наявної черги, необхідності підготовки екструдерів під потрібний тип поліетилену, його ширини, налаштування та пусконалагодження флексомашини, підбір кольору за пантоном або зразком, порізка пакетів, поклейка посиленої ручки. Тиражі від 1 тонни можуть займати терміном до 4-6 тижнів.

Флесомашини бувають різними за типом (ярусна, планетарна), за максимальною шириною запечатки (при друкуванні пакетів їх точні розміри залежать від наявності валів для флексомашини.
Наприклад пакет можна зробити 40х50, а слід розмір 40х60, так як є тільки 50-й вал, а наступний за розміром йде 60.
Машини крім валів за розміром пакета мають обмеження за сумарною кількістю нанесення кольорів зображення (4-х квіток - у сумі двох сторін = 4 кольори, відповідно 6-ти квіток = 6 кольорів).
Роздільна здатність друку в кожній флексомащині також відрізняється. Вимірюється у точках на дюйм (це має значення при друку смиком-повнокольорового друку.)
Найбільший парк обладнання має стандартні 50-60 точок, що дадуть базову якість.
Для отримання рівня фотодруку, якісного зображення повнокольорових макетів, необхідно мати більше 120 lp.. Такі машини найчаствіше з можливітью друку в 6 чи 8 кольорів. Мають високу точність і швидкіть друку. Але і вартість готової продукції з; таким нанесенням зображення може бути в рази вища за стандартний варіант.

Пластпакет-флексодрук і виробництво оптом пакетів, плівки і упаковки під замовлення.

Флексодрук від виробника Пластпакет. Поліетиленові пакети, плівка, упаковка з друком.Наше виробництво з 2004 року займається постачанням упаковочних матеріалів з можливостю друку на них. Найпопулярніші напрями це:

  • поліетиленові пакети
  • поліетиленова плівка
  • поліпропіленові пакети
  • упаковочні матеріали
  • флексодрук
  • шовкотрафаретний друк

Головними завданнями є нанесення зображення методом флексодруку. Маємо можливості від простих 2 кольорових флексомашин, до високоточної 8 ми кольрової, здатної на фотодрук найвищого гатунку.

Ви присилаєте свої запити, від поставленого завдання даємо пропозиції і ціни на можливі варіанти і разом виберемо оптималдьгне рішення.


Що таке флексодрук?

Термін «флексографія» отримав своє походження від латинського слова «flexibilis», що означає «гнучкий», та грецького «graphein», що перекладається як «малювати». В наш час вперше цей термін почали застосовувати у Німеччині (як Flexodruck), пізніше поширився у Франції («flexographie») та інших країнах.

Сьогодні можна сказати, що це практично один із найпоширеніших методів друку. З його допомогою наноситься зображення на поліетилен, папір, фольгу, картон, ПВХ та ін У результаті ми отримуємо різні види упаковки, поліетиленові пакети, етикетки. На відміну від шовкотрафаретної, де практично вручну наносять зображення на готовий поліетиленовий пакет, при флексі друку зображення наноситься на напівфабрикат - рукав або полотно і має високу швидкість і точність, що в результаті дає високі показники якості та нижчої вартості.

Виробництво компанії ПЛАСТПАКЕТ має широкі технічні можливості, та великий досвід в цьому напрямі. Це допоможе Вам в оптимальному виборі та поставить якісну продукцію під Ваші вимоги.
Для того щоб виготовити тіж пакети з фотодруком, багато залежить не тільки від обладнання, але і від кваліфікації персонгалу, сировини, правильно підгтовленого макету і флексоформи.
Звертайтесь до професійної команди Пластпакет, бережіть свої нерви і кошти.


ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на Вайбер, Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції.
Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами.
При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).
Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків.
В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).

Флексо друк. Флексодрук на поліетиленових і поліпропіленових пакетах , плівці, упаковці, паперових пакетах.
Флексо друк. Флексодрук на поліетиленових і поліпропіленових пакетах , плівці, упаковці, паперових пакетах.
Флексо друк. Друк на пакетах і поліетиленовій плівці.
Флексо друк. Друк на пакетах і поліетиленовій плівці.
Виробництво пакетів, плівки, упаковки з нанесенням зображення флексодруком.
Виробництво пакетів, плівки, упаковки з нанесенням зображення флексодруком.