Пакети поліетиленові оптом від виробника з поставкою в м. Черкаси.

Виробництво пакетів із поліетилену. Поліетиленова упаковка стала невід'ємним атрибутом сучасного життя. Її використовують буквально всюди, починаючи від домашніх господарств, закінчуючи великими супермаркетами та виробничими підприємствами. Одним із чинників її широкої популярності стала відносно невелика вартість при майже безальтернативних перевагах, що робить використання такої упаковки максимально еффетивною. Пласпакет виготовить поліетиленові пакети оптом по вашим параметрам. Присилайте ваші запити, запропонуємо оптимальні рішення.

Пластпакет поліетиленові пакети і плівка оптом під замовлення з доставкою в м. Черкаси.

Наша компанія пропонує широкий ассортимент поліетиленових пакетів та упаковки, на цій сторінці детальніше хочемо розповісти про основні моменті повязані з виробництвом поліетиленових пакетів.

Поліетиленова упаковка з'явилася в нашому житті порівняно недавно, але швидко і міцно стала невід'ємною її частиною. Сьогодні важко уявити роздрібний магазин чи супермаркет, в якому немає фасувальних пакетів, а продукція не запакована в брендовану плівку. Неймовірна зручність у сукупності з низькою собівартістю забезпечують популярність поліетиленової упаковки. Звичайно не варто забувати про труднощі біологічного розкладання даного матеріалу, але сучасні вчені вирішують проблему і використаний поліетилен переробляється для вторинного використання.

Виготовлення Сировини для виробництва поліетиленових пакетів одержують у нафтопереробних компаніях. Воно виходить у процесі полімеризації етилену і поставляється як гранули. У деяких випадках гранули можуть бути настільки маленькими, що сировина, що поставляється, схожа на порошок. На виробничих підприємствах гранули засипають у спеціальну ємність, розігрівають та видавлюють через екструдер. При видавлюванні задаються параметри товщини плівки, також цьому етапі є можливість додати барвник чи інші добавки. Маса, що видавлюється, охолоджується і змотується в рукави. Отримані рукави подають на виробничу лінію для друку брендів, торгових марок та різної інформації.

Для нанесення картинок переважно використовується два способи: Шовкографія підходить тільки для поліетилену високого тиску, зображення наноситься з використанням вакууму спеціальним трафаретом. Зображення стійкі до вицвітання.

Флексодрук відрізняється обмеженим набором у колірній палітрі та високою якістю картинки. Нанесення здійснюється за допомогою спеціальної форми. Варіант підходить для великих партій продукції.

Компанії, що спеціалізуються на виробництві поліетиленової упаковки, пропонують замовникам три способи його виробництва:

  • ПВД поліетилен високого тиску. Такий спосіб виробництва забезпечує продукцію з гладкою та глянсовою поверхнею, еластичну та прозору. Упаковка витримує навантаження до 20 кілограм і підходить для випуску великих пакетів, оснащених донною складкою та посиленою ручкою.
  • ПНД поліетилен низького тиску. Найекономічніший варіант упаковки. Продукція виходить каламутною на вигляд і помітно шарудить.
  • ПСД поліетилен середнього тиску. Цей спосіб являє собою поєднання перших двох і дозволяє знизити собівартість продукції за збереження необхідних якостей товару, що випускається.

Види Виробничі лінії спеціалізованих компаній дозволяють підлаштовуватися під потреби замовників і зможуть випустити практично будь-який бажаний варіант. Однак найбільшим попитом користуються такі види поліетиленових пакетів:

  • Фасувальні пакети випускаються без ручок, різної товщини та розмірів, дно запаяється, а з боків можна передбачити складки збільшення обсягу;
  • Пакети «майка» - виготовляються переважно за ПНД технології, оснащені бічними складками і відрізняються значною місткістю;
  • Пакунки з ручками роблять з ПВД, що забезпечує їм презентабельний зовнішній вигляд, ручки можуть бути вирубні та припаювані, на вирубну ручку може додаватися армуюча накладка для підвищення вантажопідйомності.


ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

  1. Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на вайбер (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).
  2. Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).