Поліетиленові зіп пакети. Zip-lock.

Пакети Zip-Lock (зіп пакети)– що це?

Пакети Zip-Lock – це вид багаторазової поліетиленової упаковки, що дозволяє швидко та герметично запечатувати різноманітну продукцію. У пакети Zip Lock упаковують різні товари побутового, промислового і харчового призначення. Пакети Zip-Lock отримали свою назву через спеціальний замк-застібку у верхній частині пакету. Zip з англійської перекладається як застібати, а Lock - замок. Інша назва цих пакетів "грипери" (англ. Gripper - захоплення).

Ці пакети ще називають: зип лок пакети, зип пакети, зиплоки, пакети зі струною, зипери, пакети застібка, пакети на зип лоці, пакети-струна, пакети із замком, пакети зип лок зі струною, пакети із застібкою зип лок, пакети з zip і т. п. Незважаючи на різноманітність назв, всі їх об'єднує замок-застібка zip-lock, що дозволяє багато разів відкривати і закривати пакет. Застібка-замок зиплок складається з двох поліпропіленових смуг, що герметично з'єднуються і з'єднується внахлест. Застіблення та розстібання замка відбувається за допомогою поступового вдавлювання напрямних елементів один в одного. Завдяки такій конструкції замку з пакета нічого не вивалюється, не висипається, і всередину не потрапляє волога. З його допомогою пакет на зип лоці можна використовувати багаторазово, розкриваючи та виймаючи вміст. Це робить пакети Zip Lock ідеальними для предметів, які необхідно перепакувати або довго надійно зберігати.

Для того, щоб відкрити застібку або закрити, не потрібно докладати особливих зусиль. Від активного використання застібка не псується і забезпечує надійне герметичне з'єднання.

Пакети Zip-Lock – історія створення.

Першу спробу створити пластикову застібку-блискавку зробили датський винахідник Борг Медсен в 1954 році. Він спробував новою застібкою замінити звичайну блискавку на одязі. Однак для одягу вона виявилася непрактичною. Проте ця застібка стала попередницею сучасної застібки у пакетах Zip-Lock. Патент Медсена викупила сім'я Оснітів із США. Сім'я створила компанію під назвою Flexigrip для застібки-блискавки. У цій застібці використовувався пластиковий бігунок, щоб скріпити дві канавки, що з'єднуються один з одним. Flexigrip Inc. стала продавати застібки-блискавки для плоских вінілових пеналів та вкладишів для папок із вкладишами по всьому США. Хоча ці продукти сильно відрізнялися від сучасних пакетів із застібкою-блискавкою та інших пакетів, що закриваються, вони були раннім початком цих товарів. На самому початку 1960-х компанія Flexigrip розробила і почала виробляти зручнішу у використанні і дешевшу у виробництві застібку-блискавку за принципом "притисни та закрий". Процедура застібання стала набагато простішою — потрібно було лише звести краї пакета і потім притиснути. Проте, застібки, як і раніше, застібки вироблялися окремо від пакетів, і з'єднувалися вже потім. Собівартість виробництва загалом знизилася, але досі залишалася досить високою. Все змінилося, коли Flexigrip дізналися про японську компанію Seisan Nippon Sha, яка вбудувала блискавку прямо у пакет.

поставка пакетів Zip-lock рзних розмірів.
поставка пакетів Zip-lock рзних розмірів.
зіп пакет поставка Україна від ПЛАСТПАКЕТ.
зіп пакет поставка Україна від ПЛАСТПАКЕТ.