Поліетиленові пакети

Компанія Пластпакет пропонує виготовлення поліетиленової продукції: поліетиленові пакети, поліетиленова плівка в вигляді полотна, рукава,напів рукава з можливістью нанесення зображення до 6 кольорів.(на великі партії до 8-ми). Основний напрям, це оптове виробництво даної продукції під замовлення, по затвердженим параметрам, з використанням флексографічного друку. Також можливий друк на поліпропіленовій плівці, папері, з подальшим формування пакетів з цих матерівалів.Додатково використорвуємо шовкографічний друк як на пакетах так і інших поверхнях.

Присилайте ваші запити, щодо виготовлення упаковочної чи рекламної продукції запропонуємо найкращі варіанти до ваших потреб і можливостей. Підтримка ваших замовлень цілодобова. Для точних розрахунків прохання надати слідуючу інформацію -тут список.

Поліетиленові пакети можуть бути як одноразові,так і для багаторазового використання. В основному використовуються як найдешевший і найзручніший спосіб для транспортування товарів та продуктів з магазинів, супермаркетів. Захищають продукти від пилу, бруду та вологи. Також мають особливість рекланого носія. А в виді упаковки то правктично вся є брендованою, що дозволяє відрізнити ваш товар від інших, а рекламний напис, малюнок, стимулює до покупки. Нижче наведено різні типи пакетів, які ми виробляємо.


НИЖЧЕ ФОТО І ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ОСНОВНІ ТИПИ ПАКЕТІВ


Для отримання розрахунку та точної вартості замовлення необхідно надати такі дані:

Тип пакету

Його форму можна визначити як один із трьох видів.

  1. Перший це тип "банан" - це прямокутний пакет з прорізною ручкою, яка може бути посилена чи ні, а також може бути нижній підворот ("дно").
  2. Другий тип пакету, "майка", поширений у торгових мережах. Крім висоти та ширини виробу необхідно вказати бічні закладки ("фальці").
  3. Третій тип "фасування" (мішок)-це зазвичай просто прямокутний пакет без ручки, рідко застосовується нижня або бічні закладки.

Ви можете ознайомитися детальніше з типами поліетиленових пакетів, перейшовши в потрібний розділ, вибравши його в бічному меню, або вибравши зі списку нижче основного тексту. Також у розділі "ІНФОРМАЦІЯ" знаходиться стаття - "ВАЖЛИВО ЗНАТИ" де максимально деталізовано викладені всі тонкощі та нюанси.

Тип поліетилену.

Поліетилен високої щільності (НDPE, ПЕНД)-на дотик шарудить, жорсткий. Застосовується у всіх трьох типах пакетів. І практично лише його застосовують при виготовленні пакета типу «майка». Потрібен коли важлива максимальна міцність, вантажопідйомність. Поліетилен середнього тиску (MDPE ,ПСД)-середній варіант між високим та низьким тиском. Не такий шарудливий як НDPE, але і не гладкий як LDPE, при цьому має гарну міцність та зовнішній вигляд. Поліетилен низької густини (LDPE, ПЕВД). Має гладку, мяку, глянсову, часто із блиском поверхню. Еластичний, що дає можливість менше боятися гострих кутів та ріжучих кромок, але з невисокою міцністю. Найчастіше застосовується під час виробництва пакетів типу «банан», коли важлива не вантажопідйомність, а зовнішній вигляд. На сьогоднішній день немає єдиного постачальника сировини і поліетилен навіть однієї марки на дотик може досить сильно відрізнятися. Щоб уникнути непорозумінь найкращий варіант обмінятися зразками, щоб було розуміння яким буде результат, хоч і цей варіант відностний, більш як орієнтир, певні відмоності будуть навіть в одній партії замовлення, такі особливості поліетиленової плівки.

Товщина.

Вимірюється в мікронах (в 1 міліметрі 1000 мікрон). Орієнтовно її можна виміряти мікрометром (+ - 2 мкр.) але з урахуванням того, що поліетилен має властивість тягнуться варто враховувати різнотовщиність на різних участках плівки чи пакету, яка може досягати 10%. І точна щільність вимірюється простим зважуванням рулону (залежно від площі та щільності на виході має бути відповідна вага). На дотик виміряти можна дуже умовно через різні марки та виробники поліетилену. В любому випадку не слід очукувати, що тактильно зможете отримати партію і затверджений зразок 1 в 1.

Кольоровість та розмір малюнка.

Вказати скільки окремих кольорів (пантонів) з кожного боку слід нанести. Важливий розмір зображення, наявність плашки (заливки). Друк окремими пантонами чи смиком, наявність росту. Найпростіше відразу надати макет. Від розміру запечатки залежить ціна на фотополімерне кліше, яке також впливає на загальну вартість замовлення.

Тираж (кількість виробів).

При флексодруку існує обмеження за мінімальним тиражем. Зазвичай мінімальне замовлення складає 100-200 кг., що в переведенні на кількість, залежно від розміру пакета, складе в середньому від 3 до 30 тис.шт. Зі збільшенням тиражу ціна одиниці помітно знижується, особливо це помітно при дорогому фотополімерному кліші, вартість якого розподіляється на весь обсяг замовлення. Також необхідно враховувати, що остаточний тираж може відрізнятись від запланованого, але не більше 10%. Це відбувається у зв'язку з технологічними особливостями цього виду виробництва (при флексодруку). При друкуванні пакетах шовкотрафаретним методом застосовуються готові активовані пакети, зазвичай білого кольору та з обмеженим варіантом розмірів, можливе виготовлення й партії в 100 одиниць, але ціна при цьому буде в рази вищою ніж при флексодруку.

Терміни виготовлення (на яку дату вам необхідно отримати частково або весь наклад замовлення).

При виготовленні пакетів терміни виконання замовлення мають залежність від таких факторів як тип пакета, наявність укріпленої ручки, дна (нижньої закладки), кількості кольорів нанесення та загального тиражу. Оскільки кожен з цих елементів вимагає застосування різного обладнання та ступенів виготовлення, терміни виконання роботи будуть різні. У середньому на замовлення йде два-три тижні після затвердження макета і оплати замовлення. (10-22 раб. днів). Але наприклад менш трудомісткі варіанти як фасування, пакети без друку, без зміцнення і підвороту виконуються швидше з технологічних причин, а з зміцненням, підворотом, з печаткою більше 4-х кольорів-відповідно займає більше часу. Також необхідно враховувати виробничі збої - наприклад, поломка якогось із модулів виробництва, перебої в енергопостачанні та інші непередбачені моменти впливають на прогнозованість виконання замовлення.

Виходячи з цього бажано чітко обумовити граничні дати, відповідальність та варіанти рішення при недотриманні таких, можливості часткового відвантаження товару та інші варіанти.


ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ЧИ УПАКОВКИ ПО ВАШИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ:

  1. Вислати на електрону пошту (paket15@ukr.net) чи на Вайбер,Телеграм (тел +38050 5105717) техничні дані необходної вам продукції. Отримаєте відповідь в письмовій формі з можливими варіантами, цінами та умовами. При необхідності вам зателефонують перезвонят для уточненя деталей. (залишайте своі контакти в зверненнях).
  2. Також можна одразу зателефонувати співробітниику компанії та надати інформацію по вашому завданню. За нескладними замовленнями буде отримана відповідь протягом хвилини, але деякі запити вимагають додаткових розрахунків. В результаті результат буде відомий, можливо, через пять хвилин, а можливо, і через кілька годин (у цих випадках зручніше застосувати запит на e-mail або Viber).