Iнформація

ОКСО - біорозкладні пакети   title=

Ми звикли практично щодня застосовувати у своєму побуті поліетиленові пакети.

... далі
Поліетиленовий пакет або ХОЧЕТЕ ЗРОБИТИ ВАШ БРЕНД більш впізнаваємим ?...    title=

У наш час маркетингова  інформація має важливе місце, особливо в бізнесі . Б... далі

Новини та акції

   title=
УВАГА з 01.08.2018 реалізацією всієї продукції нашого виробництва буде через компанію ТОВ ПЛАСТПАКЕТ... Далі


Ми займаємося виробництвом поліетиленових пакетів. Наш сайт допоможе Вам  отримати інформацію , яка полегшить вибір при здійснені замовлення  поліетиленових пакетів типу і розміру , що буде відповідати вашим потребам і бажанням.

Ви  маєте   змогу отримати не просто упаковку, а брендовану продукцію. На пакет   можна нанести різну інформацію і зображення (логотип компанії, телефони, сайт, адресу, інше )

  Такі пакети ви зможете використовувати для презентацій, рекламних акцій і просування ваших послуг.  Нижче представлені різні типи пакетів, які ми виробляємо. Здійснюємо доставку нашої  продукції по Києву та інші регіони.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ПО ВАШИМ ПАРАМЕТРАМ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ АБО ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ПОТРІБНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ЕЛЕКТРОНУ АДРЕСУ, ЯКІ ВКАЗАНІ В РОЗДІЛІ "КОНТАКТИ".

Поліетиленові пакети типу "Банан"   title=
Поліетиленові пакети з прорубною ручкою (тип «Банан») найчастіше компанії вибирають для нанесення свого логотипу. Вони міцні, естетично красиві, мають презентабельний вигляд, і завдяки великої площі для нанесення друку, те, що він не так швидко втрачає рівність своєї поверхні робить його відмінним носієм будь-якої реклами.... Подробнее.


Поліетиленові пакети типа Майка   title=
Велику популярність поліетиленові пакети типа «МАЙКА» придбали за рахунок своєї відмінної функціональності. Вони дуже міцні і місткі і на порядок дешевше за типа «БАНАН» Подробнее.


Фасувальні пакети   title=
Це тип пакету відрізняється від типа "банан" відсутністю ручки, оскільки має іншу функціональність. Головне його призначення це захист товару від вологи і забруднень і фасувальна функція Застосовується при упаковці сипких матеріалів, продовольчих і непродовольчих товарів і інших... Подробнее.


Активовані пакети без малюнка   title=
Пропонуємо чисті, активовані для шовкографічного друку поліетиленові пакети типу «банан» Подробнее.


Шовкографічний друк на пакетах   title=
Шовкографічний друк на поліетиленових пакетах застосовується при необхідності виготовлення невеликого накладу даної продукції. У відмінності від флексодруку, при цьому методі зображення наноситься на готові активовані пакети (є декілька стандартних найбільш розповсюджених розмірів) це дає можливість зменшити мінімальний наклад але вартість в кілька разів вище чим при традиційному способі... Подробнее.


Серійні пакети   title=
Компанія Спецпроект пропонує також асортимент поліетиленових пакетів серійного виробництва . Популярні розміри практично завжди є в наявності і ми їх можемо доставити вже наступного дня після замовлення Ціновий діапазон , розміри , типи , забарвлення , нанесення на пакетах малюнки досить різноманітні і неважко буде підібрати для ваших торгових або виробничих цілей. Ще даную серію продукції часто називають " Базарною "  унаслідок їх... Подробнее.


Яндекс.Метрика