Бровари- пакети з логотипом.

поліетиленові пакети з друком логотипу, виробництво Пластпакет

Бровари- пакети з логотипом поліетиленові і паперові.

Поліетиленові пакети майка та банан із логотипом, а також паперові варіанти досить міцно зайняли нішу в сучасногому житті. Ці пакети використовуються для пакування товарів та речей, вони необхідні під час здійснення покупок у різних магазинах. Крім того, це чудовий варіант упакування рекламної продукції, сувенірів або подарунків.

Компанія Пластпакет протягом тривалого часу виробляє поліетиленові пакети «майка» та «банан» різноманітних розмірів та щільності, і всі вони характеризуються високою якістю. У нашій компанії кожен клієнт зможе зробити замовлення виробництва пакета з логотипом. При оформленні замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом, варто враховувати плюси і мінуси кожного з типів пакету. Наші фахівці допоможуть та докладно розкажуть про особливості кожного окремого виду пакету, допоможуть визначитися з необхідною конструкцією поліетиленового пакета чи варіанту з паперу, та вибрати варіант, який буде максимально ефективно закривати потреби вашого бізнесу.

Особливості пакетів типу «банан»

Пакет типу «банан» є презентабельною упаковкою, за допомогою якої можна донести необхідну рекламну інформацію про різноманітні компанії. Подібний пакет ми виготовляємо, переважно використовуючи поліетилен високого тиску. «Банан» має гладку поверхню, на якій готовий логотип або будь-який малюнок сприймається яскраво та ефектно. Пакет має прорубну ручку, яка за бажання може бути посиленою, для того, щоб надати більшої вантажопідйомності. Для розширення заповнюваної площі пакету «банан» використовується донна вкладка.

Відмінні риси виробничого процесу:

  • Логотип на продукцію наноситься методом флексодруку;
  • коли при виробництві ручка зміцнюється, готовий пакет може транспортувати до двадцяти кілограм вантажу;
  • за рахунок бічних або донних вкладок місткість пакета може бути значно збільшена.

Особливості пакетів типу «майка»

Під час виробництва пакетів майка переважно використовується поліетилен низького тиску. Зазвичай на пакети типу "майка" наноситься малюнок в один-два кольори. Пакет має високу вантажопідйомність і місткість. Цьому сприяють спеціальні складні ручки та бічні вкладки. Виробництво пакету «майка» доступне за своєю ціною, тому найчастіше використовується різноманітними промисловими та торговими компаніями.

Товщина готового пакета може змінюватись від десяти до шістдесяти мікрон. Доступна цінова категорія та нанесення кольорового логотипу робить дані пакети популярними для застосування у різноманітних супермаркетах та точках роздрібної торгівлі. Для того, щоб зробити замовлення на пакети «банан» або «майка» необхідно визначитися з наступними показниками:

  • Колір самого поліетилену для пакета;
  • Розміри пакети (в сантиметрах або міліметрах);
  • Необхідна щільність;
  • Кількість кольорів для друку логотипу;
  • Наклад.

Оформлення замовлення на пакети майка та банан у Броварах Компанія «ПЛАСТПАКЕТ» виготовляє продукцію високої якості, яка відрізняється відмінною міцністю. Завдяки можливості нанесення будь-якого зображення наші клієнти стають власниками ексклюзивної продукції.

Бровари - пакети майка та банан з логотипом https://paket.kiev.ua/polietilenovye-pakety-s-logotipom

Продукція виробляється на власному устаткуванні, що суттєво впливає на формування кінцевої ціни. З кожним клієнтом ведеться індивідуальна робота від моменту оформлення замовлення до моменту отримання пакетів. Для того, щоб замовити та отримати пакети «майка» або «банан» з логотипом, необхідно звернутися до регіонального фахівця «ПЛАСТПАКЕТ». Контакти менеджера з продажу пакетів майка та банан по Київській області - https://paket.kiev.ua/ua/kontakty

поліектиленовий пакет з логотипом, флексодрук.
поліектиленовий пакет з нанесенням логотипу, флексодрук.
поліектиленовий пакет з кольорового поліетилену з друком логотипу. Флексодрук.
поліектиленовий пакет на замовлення оптом з флексодруком логотипу

Ми бажаємо нашим клієнтам великих досягнень та успіхів у бізнесі та готові сприяти цим цілям у рамках можливостей нашої спеціалізації. Звертайтеся до нас, запропонуємо професійні рішення у завданнях упаковки з приємним бонусом адекватних цін та чуйного сервісу.