Iнформація

ОКСО - біорозкладні пакети   title=

Ми звикли практично щодня застосовувати у своєму побуті поліетиленові пакети.

... далі
Поліетиленовий пакет або ХОЧЕТЕ ЗРОБИТИ ВАШ БРЕНД більш впізнаваємим ?...    title=

У наш час маркетингова  інформація має важливе місце, особливо в бізнесі . Б... далі

Новини та акції

   title=
УВАГА з 01.08.2018 реалізацією всієї продукції нашого виробництва буде через компанію ТОВ ПЛАСТПАКЕТ... Далі


Шановні пані та панове!

Компанія ВК Спецпроект виготовить для Вас поліетиленові пакети і паперові пакети з нанесенням на них вашої  символіки та іншої рекламної інформації і зображення.

Цей не надто дорогий і високоефективний рекламний носій розповість про імідж і статус  Вашої компанії, продемонструє рівень Вашого сервісу.

Окрім упаковки, також ви можете використовувати їх для просування своїх послуг і товарів.

Фірмові поліетиленові пакети і паперові пакети (з логотипом компанії та іншим рекламним змістом) збільшують прихильність покупців до рекламованої торгової марки, а також завдяки ним компанія стає більш відомою і популярною.

УВАГА

З 01.08.2018 реалізацією всієї продукції нашого виробництва буде торговим представництворм Компанією ТОВ ПЛАСТПАКЕТ

 

ДЛЯ ЗАМОВЛЕНЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ ПО ВАШИМ ПАРАМЕТРАМ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ АБО ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ПОТРІБНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ЕЛЕКТРОНУ АДРЕСУ, ЯКІ ВКАЗАНІ В РОЗДІЛІ "КОНТАКТИ".

Поліетиленові пакети


 

Виготовляємо поліетиленові пакети різних розмірів і товщини типи пакетів "банан", "майка", "фасовочні"  з нанесенням на них зображення до шести кольорів. Мінімальний наклад і ціна  залежить від розміру, щільності, кількості нанесених кольорів, типа пакету.

 


Паперові пакети

Як і в поліетиленових пакетах в їх варіанті з паперу - паперових пакетах поєднуються функції упаковки і реклами.  Але в другому випадку Ви матимете справу з дорожчим, іміджевим рішенням. Вживання даного типа пакетів частіше використовується коли необхідно підкреслити статус. Вони мають солідніший і презентабельний вигляд, тому  частіше застосовуються для, дарунків, сувенірів, дорогих товарів.

Паперові пакети з крейдованого паперу, що ламінують плівкою, краще всього передадуть яскравість повно кольорового зображення. Також є варіант матової ламінації, при якому виключається блиск і поверхня  пакету буде приємною  на дотик.

Яндекс.Метрика