Види поліетиленової плівки

Поліетиленова плівка — це пакувальний полімерний матеріал, що має велику популярність через свою доступність, універсальність. Цей продукт є незамінним у багатьох галузях нашої економіки.
Промислове застосування поліетиленових товарів почалося з середини минулого століття і з кожним роком обсяг продукції з нього зростає в геометричній прогресії.

Пластпакет пропонує виготовлення під замовлення, по необхідним вам параметрам, більшість варіантів поліетиленової плівки. Зробимо потрібний тип, колір, розмір, нанесення зображення, бажану намотку в рулони. Замовлення без друку від 100 кг, з друком від 150 кг.По матеріалу, при виробництві поліетиленової плівки, як і подальших з неї продуктів, в основному застосовують два типи поліетилену:

  • Перший - поліетилен низького тиску (ПНД), другий - поліетилен високого тиску (ПВД). За загальних властивостей поліетилену мають трохи різні характеристики еластичності та міцності. Детальніше про типи поліетилену можна ознайомитись у цій статті https://paket.kiev.ua/tip-polietilena Загалом можна описати відмінності цих типів поліетилену так:
  • ПНД поліетилен низького тиску, високої щільності (HDPE) має підвищену міцність та меншу еластичність у порівнянні з поліетиленом низького тиску (LDPE). Його застосовують де при малій товщині необхідна хороша міцність але немає необхідності в високій гнучкості. Має хороші характеристики до поздовжніх і поперечних навантажень, не пропускає вологу, але все ж таки не має властивості герметичності.

Плівка, створена з поліетилену низького тиску, має газонепроникність і водостійкістю, при хорошій еластичності відрізняється ще й кращими теплоізоляційними якостями. Мінусом цього виду поліетилену є менша стійкість до міцності на розрив. Для більш точного вибору щільності та типу плівки звертайтесь за консультацією до наших менеджерів. Ми допоможемо підібрати оптимальний за щільністю та типом залежно від поставленого завдання варіант.

Типи поліетиленової плівки по варіанту намотки.

Поліетиленова плівка з екструдера видується у вигляді труби, далі намотується у вигляді рукава на рулони. Потім від поставлених завдань формується у таких випадках: полотно, рукав, напіврукав. Реалізується продукція у вигляді рулонів (котушок різного діаметра залежно від технічних потреб). При намотуванні у вигляді полотна плівка намотується в один шар.

Поліетиленовий рукав це найпопулярніша намотка, також найчастіше використовується для подальшого друку на плівці.

виготовлення поліетиленового рукава на замовленя оптом від виробництва Пластпакет
виготовлення поліетиленового рукава на замовленя оптом від виробництва Пластпакет
поліетиленовий рукав без друку, кольоровий.
поліетиленовий рукав без друку, кольоровий.
поліетиленовий рукав з друком. Виготовлення на замовленя з вашим логоипом.
поліетиленовий рукав з друком. Виготовлення на замовленя з вашим логоипом.

Напів-рукав це коли в ролику намотування проводиться по поздовжньому згину в складеному стані. Варіант "рукав" являє собою трубу з поліетиленової плівки, складену у вигляді стрічки, як і інші типи намотані в рулон. Можливий варіант з фальцями - це бічні симетричні складки по обидва боки, також виготовлення без них. Детальніше від типу виготовлення поліетиленової плівки у вигляді рукава можна ознайомитись в потрібному розділі, чи звернувшись за консультацією до спеціалістів Пластпакет.


Нижче на прикладі зображення плівки у вигляді рукава з фальцями, рукава без закладок, напів рукава та полотна.

Пластпакет производство полиэтиленовых и полипропиленовых пакетов, пленки, упаковки.

Пишіть нам на Емейл: paket15@ukr.net
на Вайбер, Телеграм +38 050 5105717