Види поліетиленової плівки

Поліетиленова плівка — це пакувальний полімерний матеріал, що має велику популярність через свою доступність, універсальність. Цей продукт є незамінним у багатьох галузях нашої економіки. Промислове застосування поліетиленових товарів почалося з середини минулого століття і з кожним роком обсяг продукції з нього зростає в геометричній прогресії. При виробництві поліетиленової плівки як і подальших з неї продуктів в основному застосовують два типи поліетилену.

Перший - поліетилен низького тиску (ПНД), другий - поліетилен високого тиску (ПВД). За загальних властивостей поліетилену мають трохи різні характеристики еластичності та міцності. Детальніше про типи поліетилену можна ознайомитись у цій статті https://paket.kiev.ua/tip-polietilena Загалом можна описати відмінності цих типів поліетилену так:

ПНД – поліетилен низького тиску, високої щільності (HDPE) – має підвищену міцність та меншу еластичність у порівнянні з поліетиленом низького тиску (LDPE). Його застосовують де при малій товщині необхідна хороша міцність але немає необхідності в високій гнучкості. Має хороші характеристики до поздовжніх і поперечних навантажень, не пропускає вологу, але все ж таки не має властивості герметичності.

Плівка, створена з поліетилену низького тиску, має газонепроникність і водостійкістю, при хорошій еластичності відрізняється ще й кращими теплоізоляційними якостями. Мінусом цього виду поліетилену є менша стійкість до міцності на розрив. Для більш точного вибору щільності та типу плівки звертайтесь за консультацією до наших менеджерів. Ми допоможемо підібрати оптимальний за щільністю та типом залежно від поставленого завдання варіант.

Поліетиленова плівка з екструдера видується у вигляді труби, далі намотується у вигляді рукава на рулони. Потім від поставлених завдань формується у таких випадках: полотно, рукав, напіврукав. Реалізується продукція у вигляді рулонів (котушок різного діаметра залежно від технічних потреб). При намотуванні у вигляді полотна плівка намотується в один шар.

 

поліетиленовий рукав кольоровий
поліетиленовий рукав з вторинної сировини
поліетиленовий рукав з друком
поліетиленова плівка, рукав, виробництво під замовлення.

 

Напів-рукав це коли в ролику намотування проводиться по поздовжньому згину в складеному стані. Варіант "рукав" являє собою трубу з поліетиленової плівки, складену у вигляді стрічки, як і інші типи намотані в рулон. Можливий варіант з фальцями - це бічні симетричні складки по обидва боки, також виготовлення без них. Детальніше від типу виготовлення поліетиленової плівки у вигляді рукава можна ознайомитись тут https://paket.kiev.ua/polietilenovyj-rukav

Нижче на прикладі зображення плівки у вигляді рукава з фальцями, рукава без закладок, підлозі рукава та полотна.

полиєтиленовая пленка, рукав, полурукав

 

 

Пишіть нам на Емейл:  paket15@ukr.net 
на вайбер    +38 050 5105717
звоніть        +38 050 5105717   +38 068 5478005