Поліетиленова і поліпропіленова упаковка, фасувальні пакети з друком.

Цей тип пакету відрізняється від типу "банан" відсутністю ручки, оскільки має іншу функціональність, часто має фальці (бічні закладки). Головне його призначення це захист товару від вологи та забруднень і фасувальна функція (упаковка, наприклад, сипучих товарів). Застосовується при упаковці сипких матеріалів, продовольчих та непродовольчих товарів, як вкладиш у картонній упаковці та ін. Поліетилен застосовується в ньому і прозорий, білий і кольоровий. Має різну щільність, розмір, тип поліетилену, з малюнком і без, залежно від поставлених завдань.

Широко застосовується у торгівлі оскільки крім фасувальної функції збільшує термін зберігання харчових продуктів. Також у великій кількості випадків потрібна упаковка із нанесенням на ній зображення, яке часто відіграє вирішальну роль у виборі покупця. Спектр застосування справді великий: від упаковки для корму для тварин, тут же й піску для них, ґрунти для розсади, лід, заморожені продукти, овочі, одяг, для пакування паливних брикетів, будматеріалів тощо список можна наповнювати нескінченно.

Важливою особливістю для цього типу упаковки є недорога ціна по відношенню до прибутку, що отримується при включенні цього типу упаковки в процеси виробництва і продажів.

упаковка с полиэтилена мешок вкладыш

Останнім часом фасувальні пакети набули ще однієї важливої ​​ролі. Це упаковка для шин та коліс. Завдяки ним вироби захищені від бруду та вологи та інших зовнішніх факторів, а приміщення захищається від запаху гуми.

Ми пропонуємо виготовлення фасувальні пакети для ваших цілей без друку від 120-200 кг з печаткою від 150-600 кг, підберемо відповідний тип і щільність поліетилену або поліпропілену, можливість застосування липкої стрічки, для більш точного визначення параметрів під ваші завдання, надамо зразки. Ми гарантуємо якісну продукцію, яка відповідає гігієнічним нормам та відповідатиме заданим характеристикам.

фасовочный пакет