Поліетиленові пакети типу "майка"

Поліетиленові пакети тип майка, оптом, недорого, купити у виробника пропонує компанія ПЛАСТПАКЕТ.
Звертайтеся до нас, підберемо оптимальний варіант потрібної якості за гарною ціною із привабливими умовами. Пишіть на вайбер, емейл, телефонуйте - запропонуємо професійну допомогу у цьому питанні.

Сучасне життя вже неможливе без поліетиленових пакетів. Відвідуючи виставку, купуючи одяг, товари в магазині, в аптеці, виносячи сміття - ми вже не можемо обійтися без цих помічників. Одним з найбільш широко поширених видів поліетиленових пакетів є тип "майка". Отримав свою назву з причини подібності форми пакета в складеному вигляді. Велику популярність поліетиленові пакети типу «майка» набули завдяки своєї відмінної функціональності. Вони дуже міцні і місткі і на порядок дешевше типу «банан». Залежно від щільності даний тип пакетів забезпечує вантажопідйомність 10, 20 і більше кілограм, а за рахунок бічних фальців мають найбільшу місткість серед всіх типів пакетів. Ці достоїнства роблять їх дуже привабливими для використання в якості рекламного носія не дивлячись на недолік в тому що такий пакет легко мнеться, спотворюючи зображення. З цієї причини наносити інформацію на даний тип пакетів потрібно дотримується деяких правил:

Розміщена інформація на фірмових поліетиленових пакетах даного типу пакету повинна бути нескладною, намагатися планувати розміщення нанесення логотипу з урахуванням щоб він не потрапляв на згини фальців . Оптимально використовувати при друку один- два кольори.

Переваги поліетіленнових пакетів типу «МАЙКА»:

 • невисока вартість
 • відмінна вантажопідйомність
 • Найбільша місткість серед всіх типів
 • можливість нанесення фірмового логотипу
 • Фактори що впливають на вартість виробів

Важливі дані, що потрібно враховувати під час замовлення пакетів типу "майка":

 • Тираж - мінімальний від 5000шт для великих розмірів від 20-50 тис.шт. для маленьких.
 • Щільність-залежить від розміру і поставлених завдань, мінімально від 13 мкр(від 2022 року прийняли популіський закон щодо мінімальної товщини в 50 мкр, хоча функції може виконувати і з набагато меншою) максимально до 80 мкр (при використані ПВТ).
 • Розмір - від маленьких «аптечних» до величезних «для шпалер».
 • Кількість кольорів друку - від 1 до 6, з одного боку або сумарно на кожну сторону.
 • Більш точну інформацію щодо вартості, консультації по всіх питанях, що цікавлять Вас нададуть менеджери компанії.

Вартість поліетиленової продукції складається з таких складових:

 • розміри;
 • тираж;
 • кількість кольорів друку, які необхідно нанести на кожну сторону пакету;
 • товщина пакету (в мікронах);
 • тип і колір поліетилену, його марка.
пакет тип банан
пакет тип майка
пакет тип банан

 

Виробництво поліетиленових пакетів тип "майка".

При виготовленні пакетів типу "майка" застосовується поліетилен низького тиску. Завдяки якому навіть при невеликій товщині пакет залишаться міцним, стійкий до розривів. Іноді для виробництва даного типу пакетів застосовують вторинний поліетилен. Але продукція з такого поліетилену зовні не приваблива, так як пакети мають нерівну структуру і не дуже підходять для розміщення на них рекламної інформації. Їх головне призначення це оптові продажі з нейтральним малюнком, де вони виграють за рахунок більш низької вартості сировини. При виробництві фірмових поліетиленових пакетів ми застосовуємо в основному первинний поліетилен. Якщо вам потрібні просто хороші і недорогі вироби, щоб ваші клієнти так само користувалися ними, не думаючи про них, то ви звернулися за адресою.
В останній час, набули популярності прозорі поліетиленові пакети з мякого поліетилену(лдпе А6), з підвищенним рівнем прзорості.Зважаючи, на мінімальну дозволену товщину в 50 мкр., можна використовувати і даний тип поліетилену, бажано 60-80 мкр, хоча і 50 мкр для неважкого товару підійде. Раніше був використані тільки ндпе (ПНТ) поліетилен-"шуршащий", він набагато міцніший , що дозволяє при хорошій грузовитривалості робити стінки в 2-3 рази тоньші чим з лдпе і по факту товар виходив в рази дешевший. При обмежені законодавтвом мінімальної товщини в 50 мкр., це для міцного "шуршика" занадто багато. Фактично це вже багаторазова пластикова сумка а не пакет. То варіант з мякого, тим більш прозорого "А6", вже не набагато дорожче виходить і має сенс.

Нижче наведено приклади таких варіантів виконання. Варіанти для флексодруку тиражами від 10 тис. шт. має широкий вибір розмірів та варіантів щільності, також можливе виготовлення шовкотрафаретного друку від 100шт. у 2 розмірах та однієї щільності. Прозорі порліетиленові пакети сьогодні це популярний тренд. Приємні на дотик, довговічні та привабливі на вигляд, підкреслюють індивідуальність, солідність, збільшують впізнаваність вашої торгової марки.

 

пакет майка прозора з А6 поліетилену 30х50см., 50 мкр
пакет майка з А6 поліетилену 40х60 см, 60мкр.
пакет майка з А6 поліетилену 65 мкр.
пакет майка з А6 поліетилену друк 1+0, 40х60 см
пакет майка з А6 поліетилену, без друку
пакет майка з А6 поліетилену друк 2+0, 70 мкр

 

Нижче таблиця з приблизними розцінками на найбільш популярні розміри пакетів. При нанесскнні друку 2+0 (+5%), 3-4 кольори (+15-30%), 5-6 кольорів (+35-50%).

Більш точну інформацію по вартості, технічним особливостям і іншим питанням -звертайтесьдо менеджерів нашої компанії. Цены орієнтовні на 01.09.2022.

Размеры
(мм.)
Тип полиэтилена Плотность
(в мкр.)
Уплотнение ручки Мин тираж при флексопечати
( шт.)
Цена
(в грн. за шт.)
200 x 400
1+0
HD, MD или (LD) 25 нет 30 000  
300 x 500
1+0
HD, MD или (LD) 50 нет 10 000  
А6   нет 10 000  
380 x 580
1+0
HD, MD или (LD) 50 да 10 000  
MD или (LD) 50 да 10 000  
400 x 600
1+0
HD, MD или (LD) 50 нет 10 000  
HD 50 нет 10 000  
420x 700
1+0
HD, MD или (LD) 50 да 5 000  
MD или (LD) 50 да 5 000  
           

При больших тиражах цены значительно ниже, присылайте параметры выполним точные расчеты.

Ми намагаємося створити клієнтам оптимальні умови, пропонуючи якісний товар за прийнятною вартістю.