Поліетиленові пакети типу "майка"

Поліетиленові пакети тип майка, оптом, недорого, пропонуємо купити готові або замовити по вашому завданню у виробника ПЛАСТПАКЕТ.


Звертайтеся до нас, підберемо оптимальний варіант потрібної якості за гарною ціною із привабливими умовами. Пишіть на вайбер,телеграм (+38 050 5105717), емейл (paket15@ukr.net), телефонуйте - запропонуємо професійну допомогу у цьому питанні.

Сучасне життя вже неможливе без поліетиленових пакетів. Відвідуючи виставку, купуючи одяг, товари в магазині, в аптеці, виносячи сміття - ми вже не можемо обійтися без цих помічників. Одним з найбільш широко поширених видів поліетиленових пакетів є тип "майка". Отримав свою назву з причини подібності форми пакета в складеному вигляді. Велику популярність поліетиленові пакети типу «майка» набули завдяки своєї відмінної функціональності. Вони дуже міцні і місткі і на порядок дешевше типу «банан». Залежно від щільності даний тип пакетів забезпечує вантажопідйомність 10, 20 і більше кілограм, а за рахунок бічних фальців мають найбільшу місткість серед всіх типів пакетів. Ці достоїнства роблять їх дуже привабливими для використання в якості рекламного носія не дивлячись на недолік в тому що такий пакет легко мнеться, спотворюючи зображення. З цієї причини наносити інформацію на даний тип пакетів потрібно дотримується деяких правил:

Розміщена інформація на фірмових поліетиленових пакетах даного типу пакету повинна бути нескладною, намагатися планувати розміщення нанесення логотипу з урахуванням щоб він не потрапляв на згини фальців . Оптимально використовувати при друку один- два кольори.

Переваги поліетіленнових пакетів типу «МАЙКА»:

 • невисока вартість
 • відмінна вантажопідйомність
 • Найбільша місткість серед всіх типів
 • можливість нанесення фірмового логотипу
 • Фактори що впливають на вартість виробів

Важливі дані, що потрібно враховувати під час замовлення пакетів типу "майка":

 • Тираж - мінімальний від 5000шт для великих розмірів від 20-50 тис.шт. для маленьких.
 • Щільність-залежить від розміру і поставлених завдань, мінімально від 13 мкр(від 2022 року прийняли популіський закон щодо мінімальної товщини в 50 мкр, хоча функції може виконувати і з набагато меншою) максимально до 80 мкр (при використані ПВТ).
 • Розмір - від маленьких «аптечних» до величезних «для шпалер».
 • Кількість кольорів друку - від 1 до 6, з одного боку або сумарно на кожну сторону.
 • Більш точну інформацію щодо вартості, консультації по всіх питанях, що цікавлять Вас нададуть менеджери компанії.

Вартість поліетиленової продукції складається з таких складових:

 • розміри;
 • тираж;
 • кількість кольорів друку, які необхідно нанести на кожну сторону пакету;
 • товщина пакету (в мікронах);
 • тип і колір поліетилену, його марка.
пакет тип банан
пакет тип майка
пакет тип банан

 

Виробництво поліетиленових пакетів тип "майка".

При виготовленні пакетів типу "майка" в основному застосовується поліетилен низького тиску. Завдяки якому навіть при невеликій товщині пакет залишаться міцним, стійкий до розривів. Іноді для виробництва даного типу пакетів застосовують вторинний поліетилен. Але продукція з такого поліетилену зовні не приваблива, так як пакети мають нерівну структуру і не дуже підходять для розміщення на них рекламної інформації. Їх головне призначення це оптові продажі з нейтральним малюнком, де вони виграють за рахунок більш низької вартості сировини. При виробництві фірмових поліетиленових пакетів ми застосовуємо в основному первинний поліетилен. Якщо вам потрібні просто хороші і недорогі вироби, щоб ваші клієнти так само користувалися ними, не думаючи про них, то ви звернулися за адресою. Кілька років назад був прийнятий популіський закон, начебто спрямований на покращення екології, а по факту просто збільшеня вартості олдної упаковки, через що запроваджено мінімальну товщину пакету 50 мкр. Це робить тару вже не одноразовою ( хоча і 25-35 мкр для типу майки достатньо, щоб використовувати його багато разів), а по факту вийде міцна поліетиленова сумка якщо використати стандартний "шуршащий" поліетилен. Тому за таких обставин виникли і варіанти застосування інших марок сировини з менш міцними показниками але при 50 мкр, для даного типу пакета також буде як багаторазовий інструмент реклами і упаковки.

Прозорі пакети тип майка

В останній час, набули популярності прозорі поліетиленові пакети з мякого поліетилену(лдпе А6), з підвищенним рівнем прзорості.Зважаючи, на мінімальну дозволену товщину в 50 мкр., можна використовувати і даний тип поліетилену, бажано 60-80 мкр, хоча і 50 мкр для неважкого товару підійде. Раніше був використані тільки ндпе (ПНТ) поліетилен-"шуршащий", він набагато міцніший , що дозволяє при хорошій грузовитривалості робити стінки в 2-3 рази тоньші чим з лдпе і по факту товар виходив в рази дешевший. При обмежені законодавтвом мінімальної товщини в 50 мкр., це для міцного "шуршика" занадто багато. Фактично це вже багаторазова пластикова сумка а не пакет. То варіант з мякого, тим більш прозорого "А6", вже не набагато дорожче виходить і має сенс.

Нижче наведено приклади таких варіантів виконання. Варіанти для флексодруку тиражами від 10 тис. шт. має широкий вибір розмірів та варіантів щільності, також можливе виготовлення шовкотрафаретного друку від 100шт. у 2 розмірах та однієї щільності. Прозорі порліетиленові пакети сьогодні це популярний тренд. Приємні на дотик, довговічні та привабливі на вигляд, підкреслюють індивідуальність, солідність, збільшують впізнаваність вашої торгової марки.

 

пакет майка прозора з А6 поліетилену 30х50см., 50 мкр
пакет майка з А6 поліетилену 40х60 см, 60мкр.
пакет майка з А6 поліетилену 65 мкр.
пакет майка з А6 поліетилену друк 1+0, 40х60 см
пакет майка з А6 поліетилену, без друку
пакет майка з А6 поліетилену друк 2+0, 70 мкр

 

Нижче таблиця з приблизними розцінками на найбільш популярні розміри пакетів. При нанесскнні друку 2+0 (+5%), 3-4 кольори (+15-30%), 5-6 кольорів (+35-50%).

Більш точну інформацію по вартості, технічним особливостям і іншим питанням -звертайтесьдо менеджерів нашої компанії. Цены орієнтовні на 01.09.2022.

Размеры
(мм.)
Тип полиэтиленаПлотность
(в мкр.)
Уплотнение ручкиМин тираж при флексопечати
( шт.)
Цена
(в грн. за шт.)
200 x 400
1+0
HD, MD или (LD)25нет30 000 
300 x 500
1+0
HD, MD или (LD)50нет10 000 
А6 нет10 000 
380 x 580
1+0
HD, MD или (LD)50да10 000 
MD или (LD)50да10 000 
400 x 600
1+0
HD, MD или (LD)50нет10 000 
HD50нет10 000 
420x 700
1+0
HD, MD или (LD)50да5 000 
MD или (LD)50да5 000 
      

При больших тиражах цены значительно ниже, присылайте параметры выполним точные расчеты.

Ми намагаємося створити клієнтам оптимальні умови, пропонуючи якісний товар за прийнятною вартістю.