Поліетиленові пакети с петлевою ручкою

Пакети з петлевою ручкою, як і тип "банан" дуже презентабельні та зручні. Відмінно виконуючи рекламні функції завдяки широкому полю для нанесення зображення та інформації. По суті мають всі ті переваги, що і тип "банан" але з більш стильним і не набагато дорожче виконанням.

При товщині поліетилену 40-60 мкр. застосовується верхній підворот для зміцнення під пропаювання петлевої ручки. При щільності 60 і вище можна використовувати без нього,міцності буде достатнью. Також можливий і нижній підворот - так зване "дно" - зазвичай від 2 до 5 см.

Мінімальний тираж та ціна залежить від розміру, щільності, кількості нанесення кольору з кожного боку. Дані пакети виготовляються із поліетиленової плівки високої якості типу LDPE, HDPE або MDPE.

основні переваги

  • вантажопідйомність не поступається типу банан;
  • завдяки конструкції ручки-рука не стикається з малюнком на самому пакеті;
  • можливість виготовити ручку різного кольору.

Пакети типу петля відмінно підійдуть для проведення різноманітних рекламних компаній - його презентабельний вигляд з можливістю нанести друк на всю площу пакету плюс кольорова ручка відмінний вибір.

Так само як і з типом пакетів "банан" можна розмістити на пакеті зображення в сумі до 8 кольорів у тому числі і повно кольоровий друк.

полиэтиленовый пакет с петлевой ручкой