Паперові пакети

Те, що пакети з фірмовою символікою ефективні - давно відомо. Це популярний спосіб збільшити впізнаваність бренду і одна з незамінних частин іміджу багатьох сучасних компаній. Фірмові паперові пакети відрізняються від їх поліетиленових більш солідним, презентабельним, привабливим виглядом. З цієї причини їх найчастіше застосовують для упаковки цінних товарів або сувенірів , подарунків , коли потрібно підкреслити особливе ставлення до клієнта.Зазвичай ці пакети залишаються у людей надовго і постійно нагадують про Ваш товар.

Ми виготовимо для Вас паперові пакети різних розмірів, типів паперу, призначення. Компанія Пластпакет пропонує виробництво паперової упаковки практично всіх типів по матеріалу, розміру, друку. Від простого до повнокольорового на рівні фотоякості, можливо нанесення тиснення, вибірковий лак (уф-лак), конгрев, ручки як стандартні так і з стрічкою різних типів тканини, папір зі звичайного крафту чи "мєловки" так із дизайнерських ексклюзивних матеріалів. 
Присилайте параметри для розрахунку на Телеграм, Вайбер (+380505105717), Емейл(paket15@ukr.net), чи телефонуйте, підготовимо вам найвигідніші пропозиції. Виробництво пакетів Пластпакет це надійний постачальник упаковочних матеріалів по доступним цінам, Працюємо на ринку України з 2004 року.

Характеристики застосовуваних паперів для пакетів:

  • Паперові пакети з крафт паперу - виготовлені з паперу підвищеної міцності («Крафт» по- німецьки означає «сила»), бувають гладкі або фактурні, коричневі, білі, кремові, Мають щільність 70 до 135 г/м2. Мають хорошу міцність і опірність до механічних пошкоджень.
  • Ламіновані пакети виготовлені з крейдованих , білі або кольорові паперів і картонів , мають щільність 150-250 г/м2. Ламініація являє собою нанесення на одну сторону глянсовою або матовою плівки. Ламіновані пакети - міцні, захищені від вологи і з хорошой стійкістю до зносу.
  • Також можливе виготовлення пакетів з фактурних паперів - дизайнерські папери (IMITLIN, EFALIN, DALI, NETTUNO) мають щільність 120-160 г/м2.
  • Ручка виготовляється з мотузки різних кольорів, або з скрученого шпагату. На всіх пакетах застосовуються міцні вставки з картону під ручки і дно. Нанесення зображення виконується за допомогою офсетного друку. Існує безліч видів після друкової обробки: тиснення , конгрев, вибіркове УФ лакування.

Виготовимо паперові пакети в Києві, які відповідатимуть Вашим побажанням і вимогам безкоштовно доставимо по місту. Вартість одиниці пакету залежить від розміру, щільності і типу паперу, кольоровості, наявності люверсів, тиражу. Для отримання точної ціни звертайтеся до менеджерів або пишіть на е-мейл чи га зручний месенджер. 
НИЖЧЕ ФОТО І ССИЛКИ НА РОЗДІЛИ ПРО ОСНОВНІ ТИПИ ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ