Паперові пакети

Те, що пакети з фірмовою символікою ефективні - давно відомо. Це популярний спосіб збільшити впізнаваність бренду і одна з незамінних частин іміджу багатьох сучасних компаній. Фірмові паперові пакети відрізняються від їх поліетиленових більш солідним, презентабельним, привабливим виглядом. З цієї причини їх найчастіше застосовують для упаковки цінних товарів або сувенірів , подарунків , коли потрібно підкреслити особливе ставлення до клієнта.

Зазвичай ці пакети залишаються у людей надовго і постійно нагадують про Ваш товар.

Ми виготовимо для Вас паперові пакети різних розмірів, типів паперу, призначення.

Характеристики застосовуваних паперів для пакетів:

Паперові пакети з крафт -паперу - виготовлені з паперу підвищеної міцності («Крафт» по- німецьки означає «сила»), бувають гладкі або фактурні, коричневі, білі, кремові, Мають щільність 70 до 135 г/м2. Мають хорошу міцність і опірність до механічних пошкоджень.

Ламіновані пакети виготовлені з крейдованих , білі або кольорові паперів і картонів , мають щільність 150-250 г/м2. Ламініація являє собою нанесення на одну сторону глянсовою або матовою плівки. Ламіновані пакети - міцні, захищені від вологи і з хорошой стійкістю до зносу.

Також можливе виготовлення пакетів з фактурних паперів - дизайнерські папери (IMITLIN, EFALIN, DALI, NETTUNO) мають щільність 120-160 г/м2.

Ручка виготовляється з мотузки різних кольорів, або з скрученого шпагату. На всіх пакетах застосовуються міцні вставки з картону під ручки і дно. Нанесення зображення виконується за допомогою офсетного друку. Існує безліч видів після друкової обробки: тиснення , конгрев, вибіркове УФ лакування.

Виготовимо паперові пакети в Києві, які відповідатимуть Вашим побажанням і вимогам безкоштовно доставимо по місту. Вартість одиниці пакету залежить від розміру, щільності і типу паперу, кольоровості, наявності люверсів, тиражу. Для отримання точної ціни звертайтеся до менеджерів або пишіть на е-мейл.