Замовнику

Як зробити замовлення пакетів.

Як і де замовити поліетиленові пакети, упаковку, поліетиленовий рукав, друк на пакетах, поліпропіленовій та поліетиленовій плівці, флексодрук, шовкотрафаретний друк від виробництва оптом м.Київ. Компанія Пластпакет- надійний постачальник упаковочних матеріалів і рекламної упаковки.

Читать

Дизайн. Вимоги для макету

Підготовка макетів для друку пакетів є важливим етапом, який визначає якість кінцевого продукту. Дотримання певних правил і рекомендацій допоможе уникнути проблем під час друку і забезпечить високий рівень виконання замовлення.

Читать

Ціни на пакети

Ціни на пакети пакети з друком і без під замовлення. Виробництво пакетів, плівки, упаковки з флексодруком, шовкотрафаретним друком. Пластпакет.

Читать

ТУ (техстандарти виробництва, допуски)

Процес виготовлення поліетиленової продукції з печаткою і без неї виконується кілька етапів, із застосуванням різного устаткування, праці кваліфікованих фахівців певного сегмента у цій галузі. Це набагато складніше, ніж, наприклад, роздрукувати на принтері фотографію. Кожна з машин, що використовуються в цьому ланцюжку, має свої параметри і допуски.

Читать