Пластпакет виробництво поліетиленової продукції оптом під замовлення.

Шановні клієнти!

ПЛАСТПАКЕТ виконує замовлення та реалізує готову продукцію у широкому асортименті. По вашим параметрам виготовим поліетиленові пакети, плівку, упаковку як без друку так і з нанесенням зображення(до 8-ти кольорів). За термінами від 5 до 30 днів від поставленого завдання. Доставка виконується самовивізом або «Новою Поштою» (або іншим перевізником), в окремих випадках за рахунок виробництва.

ПЛАСТПАКЕТ  пропонує виготовлення великого вибору поліетиленової продукції під ваші параметри оптом. На ваш вибір і поліетиленові пакети і плівки, рукав, полотно, вкладиші, пакети всіх типів, великий вибор варіантів за розмірами, щільності, кольоровості, типу поліетилену, з крохмалю, з добавками і т.п.
За паперовою продукцією застосовуємо крафт папір всіх типів, крейдяний, картон з наступним друком, ламінуванням, поклейкою на пакети з ручками, бічними або донною закладкою, або без них.
Виконання робіт як продукції без друку: поліетиленові вкладиші, рукав, плівка, прозорі пакети, білі, кольорові; також можливість нанесення друку за допомогою різних варіантів обладнання.
Для маленьких тиражів підходить метод нанесення зображення такий як "шовкотрафарет", на паперову продукцію можливий офсетний друк, для тиражів від 5000 шт. найбільш прийнятно використовувати флексодрук.
 
Залежно від поставлених завдань друку застосовуємо 2-х, 4-х, 6-ти кольорові ярусні флексо-машини з роздільною здатністю друку до 60-70 ліній на дюйм.
Для більш якісного друку 6-ти кольорова барабанного типу (шириною до 90 см), і для друку 8-ми кольорова машина з роздільною здатністю друку до 200 ліній (на поліетилені до 110-140).
 
Маючи хороші виробничі можливості та компетентних фахівців, вам надамо варіанти виконання поставлених завдань у галузі упаковки на найвищому рівні за адекватних витрат. Запрошуємо до співпраці, для нас важливими є довгострокові партнерські відносини, в яких весь обсяг поставлених нам завдань буде виконуватися якісно та вчасно.
Працюючи з нами, ви заощаджуєте свій час та гроші, маючи впевненість у надійному постачальнику.
 
Бажаємо процвітання вашому бізнесу, будемо раді допомогти вам за допомогою наших товарів та послуг.
https://paket.kiev.ua/ua/polietilenovye-pakety