Пластпакет виробництво поліетиленової продукції оптом під замовлення.

Шановні клієнти!

ПЛАСТПАКЕТ виконує замовлення та реалізує готову продукцію у широкому асортименті. По вашим параметрам виготовим поліетиленові пакети, плівку, упаковку як без друку так і з нанесенням зображення(до 8-ти кольорів). За термінами від 5 до 30 днів від поставленого завдання. Доставка виконується самовивізом або «Новою Поштою» (або іншим перевізником), в окремих випадках за рахунок виробництва.

Пластпакет виробник поліетиленових пакетів, плівки, упаковки, поліпропіленових і паперових пакетів, з можливістю нанесення флексодруку до 8 ми кольорів.

Ми пропонуєио виготовлення великого вибору поліетиленової продукції під ваші параметри оптом. На ваш вибір і поліетиленові пакети і плівки, рукав, полотно, вкладиші, пакети всіх типів, великий вибір варіантів за розмірами, щільності, кольоровості, типу поліетилену, з крохмалю, з добавками і т.п.

  • За паперовою продукцією застосовуємо крафт папір всіх типів, крейдяний, картон з наступним друком, ламінуванням, поклейкою на пакети з ручками, бічними або донною закладкою, або без них.
  • Виконання робіт як продукції без друку: поліетиленові вкладиші, рукав, плівка, прозорі пакети, білі, кольорові; також можливість нанесення друку за допомогою різних варіантів обладнання.
  • Для маленьких тиражів підходить метод нанесення зображення такий як "шовкотрафарет", на паперову продукцію можливий офсетний друк, для тиражів від 5000 шт. найбільш прийнятно використовувати флексодрук.
  • Залежно від поставлених завдань друку застосовуємо 2-х, 4-х, 6-ти кольорові ярусні флексо-машини з роздільною здатністю друку до 60-70 ліній на дюйм.
  • Для більш якісного друку 6-ти кольорова барабанного типу (шириною до 90 см), і для друку 8-ми кольорова машина з роздільною здатністю друку до 200 ліній (на поліетилені до 110-140).
  • Маючи хороші виробничі можливості та компетентних фахівців, вам надамо варіанти виконання поставлених завдань у галузі упаковки на найвищому рівні за адекватних витрат. Запрошуємо до співпраці, для нас важливими є довгострокові партнерські відносини, в яких весь обсяг поставлених нам завдань буде виконуватися якісно та вчасно.

Працюючи з нами, ви заощаджуєте свій час та гроші, маючи впевненість у надійному постачальнику. Бажаємо процвітання вашому бізнесу, будемо раді допомогти вам за допомогою наших товарів та послуг.

https://paket.kiev.ua/ua/polietilenovye-pakety