Iнформація

ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ПАКЕТИ   title=

Поліетиленові пакети вже давно і стабільно увійшли в наш побут . Спектр їх застос... далі

ОКСО - біорозкладні пакети   title=

Ми звикли практично щодня застосовувати у своєму побуті поліетиленові пакети.

... далі

Новини та акції

   title=
УВАГА з 01.08.2018 реалізацією всієї продукції нашого виробництва буде через компанію ТОВ ПЛАСТПАКЕТ... Далі


Основний напрям роботи "Виробничої  Компанії  "Спецпроект"  є виробництво поліетиленових пакетів і паперових пакетів різних типів  ,  упаковки,  поліетиленової плівки. Виготовимо під  ваше замовлення, пакети  з нанесення  на них малюнка  методом флексографічного або шовкотрафаретного друку.     Корпоративні   паперові і поліетиленові пакети – не лише функціональні і практічні, вони  також мають високу ефективність для просування  ваших товарів і послуг, підвищують  імідж і популярність бренду

Застосовуючи цей рекламний засіб , ви  охопите досить великику аудиторію споживачів.     Саме  тому вони в наш час   розглядаются  вже як невідємна частина рекламних засобів будь-якої поважної організації. Компанія  «Спецпроект»  займається виробництвом данної продукції вже тривалий час ,намагаємся  пропонувати   об'єктивні ціни,при виробництві  використовуємо якісну  сировину і високотехнологічне устаткування. Ми пропонуємо вироби з бездоганою якістю, отримаєте міцні і надійні, естетично привабливі. 

Досвічені  представники  на ваш запит нададуть необхідну інформацію,зразки продукції, розрахунки,  Все це збереже Вамчас і витрати на  пошук  оптимального рішення     Ми бажаємо зміцнення партнерських стосунків і вдосконалення якості товарів і послуг , що надаються  нами,із задоволенням  допоможемо Вам у вирішенні питань які пов'язані з виготовленням і постачанням  даній продукції. Якісно і своєчасно виконаємо взяті на себе зобов'язання.

Офіс  нашого підприємства розташований  в м. Києві

наші представники при необхідності відвідають вашу організацію.  Здійснюємо  безкоштовну доставку продукції по м. Києву

Яндекс.Метрика